Apple CarPlay – що це таке і як включити?

Айфон в машині? Спробуйте Apple CarPlay!

Подорож на автомобілі стала нашим повсякденним життям, саме тому ми робимо все, щоб вона була максимально приємною для нас. Apple CarPlay що це таке і як включити?

За кермом ми із задоволенням слухаємо улюблену музику, цікаві подкасти та цікаві аудіокниги. Ми часто отримуємо маршрут до місця призначення завдяки навігаційному додатку, встановленому на нашому смартфоні. Однак слід підкреслити, що керувати смартфоном за кермом небезпечно і незаконно.

Так що давайте будемо цікавитися зручним і, перш за все, безпечним способом використання айфона в машині. Відповіддю на постійно зростаючі вимоги власників сучасних транспортних засобів є рішення під назвою Apple CarPlay. Що пропонує ця функція і як її активувати в автомобілі?

Функція під назвою CarPlay призначена для водіїв і значно полегшує їм використання смартфона Apple під час руху. Ідея цього рішення полягає в тому, щоб підключити ваш iPhone до мультимедійного середовища сумісного автомобіля. В результаті на екрані інформаційно-розважальної системи відображається спрощений вигляд смартфона.

Завдяки цьому ми отримуємо зручний доступ до улюблених додатків. Таким чином, ви можете здійснювати телефонні дзвінки, відстежувати свій маршрут на Картах, перемикати треки і навіть керувати пристроями розумного будинку, доступними в HomeKit, без зайвих відволікань.

Програмами, підтримуваними Apple CarPlay, також можна керувати за допомогою віртуального помічника Siri. Це зручний спосіб отримати маршрут або ініціювати телефонний дзвінок, наприклад, за допомогою голосових команд. Використання цього методу контролю гарантує безпеку, не відволікає водія і допомагає ще ефективніше зосередитися на дорозі.

Apple CarPlay — як встановити?

Перш ніж використовувати Apple Car Play, нам потрібно переконатися, що інформаційно-розважальна система нашого автомобіля підтримує це рішення. Також не забудьте активувати Siri. Ви можете легко зробити це в розділі «Налаштування» вашого смартфона.

З точки зору користувача, найважливішою інформацією є те, що використання даного функціоналу не вимагає установки додаткового програмного забезпечення. Все, що вам потрібно, це смартфон Apple і автомобіль з підтримкою CarPlay.

Точний список моделей можна подивитися на офіційному сайті виробника. Ми знайдемо на ньому, серед інших, автомобілі таких марок, як Alfa Romeo, Audi, BMW або Ford. Реалізований в деяких моделях Volkswagen, Apple CarPlay дозволить вам насолоджуватися подорожжю як ніколи раніше.

CarPlay підтримує як дротове, так і бездротове підключення. Все залежить від того, який з цих двох способів підтримує автомобіль, що належить користувачеві. Якщо мультимедійна система транспортного засобу сумісна з обома, варто вибрати ту, яка буде найбільш зручною. Apple CarPlay без кабелю? Це можливо!

Айфон в машині?
Айфон в машині?

Apple CarPlay — Як включити?

Переконавшись, що інформаційно-розважальна система в нашому автомобілі підтримує цю функцію, ми можемо приступити до її негайної активації. Підключитися за допомогою кабелю дуже просто. Просто підключіть наш iPhone до USB-порту, який знаходиться в машині.

Однак не забудьте використовувати оригінальний кабель Lightning to USB, сертифікований Apple MFi. Після успішного підключення ви можете побачити повідомлення з проханням підтвердити, що CarPlay увімкнено у вашій медіасистемі.

Його схвалення призведе до негайного відображення інтерфейсу iPhone. Відтепер ми зможемо легко керувати функціями нашого смартфона з екрану, встановленого в автомобілі.

Спробуйте Apple CarPlay!
Спробуйте Apple CarPlay!

Підключення до Apple CarPlay бездротовим способом

Якщо ваш автомобіль підтримує блютуз Apple CarPlay, варто вибрати такий варіант його зв’язку зі смартфоном. Перед підключенням переконайтеся, що система автомобіля знаходиться в бездротовому режимі. Потім просто перейдіть в меню «Налаштування», потім перейдіть в «Загальні», потім CarPlay і «Доступні автомобілі». 

В кінці нам нічого не залишається, як вказати транспортний засіб і, можливо, підтвердити відповідність цифрового коду, що відображається на обох екранах, або схвалити згоду на використання функціоналу.

CarPlay — зручність і безпека

Інтерфейс цього рішення простий і інтуїтивно зрозумілий. Великі і, перш за все, розбірливі кнопки полегшують навігацію і роблять найважливіші функції завжди у нас під рукою. На екрані також відображається час, покриття мобільної мережі та практичні віджети. Користувачі можуть користуватися багатьма додатками, доступними на смартфоні.

До них належать Карти, Музика, Spotify, Подкасти, Календар і WhatsApp. Тому їх експлуатація може відбуватися без необхідності тягнутися до смартфона, що особливо незручно і небезпечно під час руху. Доступний у Skoda або Toyota, Apple CarPlay переосмислив спосіб спілкування нашого iPhone з транспортним засобом.

Він заснований на високій чуйності, простоті використання і стабільності з’єднання. Поки ваш автомобіль підтримує функціональність CarPlay, ви не повинні бути байдужими до нього.

Source