Apple запропонувала $2 млн за злам нової функції із захисту iPhone

Apple запропонувала $2 млн за злам нової функції із захисту iPhone від хакерів

Американська компанія Apple офіційно презентувала нову функцію для своїх смартфонів на iOS 16 під назвою «Режим локдаун», яка спрямована на боротьбу зі шкідливими програмами. Про це 15 липня повідомило видання Gizchina.

«Режим локдаун» – це особливий режим захисту. Його застосовують, коли користувачі підозрюють, що в їхньому мобільному телефоні є троянський вірус. Він також захищає iPhone від моніторингу з боку невідомих джерел.

Коли iPhone налаштований на «Режим локдаун», система блокує вкладення зображень і попередній перегляд посилань у більшості повідомлень iMessage.

Окрім того, буде заблоковано запрошення через сервіси Apple, наприклад, дзвінки FaceTime із незнайомих номерів. Дані iPhone буде заблоковано, доки пристрій не розблокують.

Користувач не зможе встановити нове програмне забезпечення для дистанційного керування, а у браузері Safari буде вимкнуто компіляцію Jacascrip Just In Time.

«Режим локдаун» буде доступним для тестування розробниками цього літа, а офіційний реліз відбудеться восени цього року.

Apple запропонувала найвищий у галузі бонус у розмірі $2 млн за злам «Режиму локдаун», який допоможе компанії виявити й усунути будь-які вразливості нової функції.

Источник: internetua.com