Чому варто купити Apple Watch Ultra?

Під час вересневої конференції Apple дебютувала абсолютно новим розумним годинником Apple Watch Ultra. Розраховане на любителів екстриму, це обладнання поєднує в собі сучасний дизайн з міцною конструкцією, якій не страшні навіть найскладніші погодні умови. Чому варто зацікавитися цим пристроєм?

Apple Watch Ultra — абсолютно нова модель в портфелі цього виробника. Він створений для спортсменів і спортсменів, які є вашим братом з екстремальними умовами. Цей спортивний розумний годинник черпає жмені з найкращих моделей Apple і пропонує функціональні можливості, які марно шукати в конкурентній боротьбі.


Apple Watch Ultra – довговічність понад усе

Що нас захоплює в останньому Apple Watch? Перш за все, міцна конструкція. Інженери вирішили використовувати титан, який забезпечує відмінні параметри міцності і невелику вагу. Цей розумний годинник також був вдосконалений з точки зору ергономіки використання завдяки помітно більшій ручці управління, а також більш доступному розташуванню бічної кнопки.

Саме такі невеликі зміни дають величезні ефекти і полегшують експлуатацію в складних умовах і до того ж в рукавичках. А як щодо водонепроникності? Новий Apple Watch Ultra характеризується водонепроникним класом WR100, який напевно сподобається любителям глибоководного дайвінгу!

Корпус 49 мм увінчаний величезним, вражаюче яскравим і невмирущим дисплеєм Retina. Що варто підкреслити, його максимальна яскравість становить до 2000 ніт, завдяки чому він забезпечує відмінну оглядовість навіть на повному сонці, в той час як опорна поверхня екрану і спеціальний нічний режим полегшать користувачеві читання найважливіших параметрів здоров’я і показань компаса навіть після заходу сонця.


Все під контролем з новими Apple Watch

Управління смарт-годинником інтуїтивно зрозуміле завдяки практичній ручці Digital Crown, форма якої була змінена для зручності використання. Прямо біля нього є бічна кнопка і три мікрофона, що записують звук. На протилежному боці є місце для двох динаміків і абсолютно нова кнопка дій, яку ми з легкістю запрограмуємо відповідно до ваших уподобань. Хочете відзначити точку на карті або почати навчання дайвінгу? Ніщо не може бути простіше! Для цього достатньо натиснути помаранчеву кнопку і почати пригоду!


Apple Watch Ultra – Пориньте в технології

Цю модель також оцінять люди, захоплені дайвінгом та рекреаційним дослідженням глибин. Apple Watch Ultra відображає параметри, показники та результати вимірювання глибини води, які корисні для людей, які пірнають на максимальну глибину до 40 метрів. Саме для них було розроблено додаток Oceanic+, яке перетворить спортивний смарт-годинник в просунутий водолазний комп’ютер з функцією вимірювання температури води і швидкості підйому.

А може, ви віддаєте перевагу гірські походи? У складних умовах запрацює оновлений додаток «Компас» з новими можливостями позначення характерних точок на карті. Крім того, завдяки високоякісному модулю GPS годинник не пропустить наше місцезнаходження і завжди приведе нас до місця призначення. Також з’явився функціонал виявлення аварій і аварійних SOS. Новий Apple Watch захищає вас і втручається, коли вам потрібна допомога.


Для тих, хто піклується про себе – Watch Ultra

Apple Watch Ultra відстежує ряд параметрів здоров’я у вашому організмі. Він оснащений, крім усього іншого, функцією відстеження сну, рівня оксигенації крові і параметрів серцевого ритму. Також він дозволяє виміряти температуру тіла, що особливо оцінять жінки, які аналізують свій менструальний цикл.

Розумні спортивні годинники завжди повинні бути готові. Саме так відбувається з Apple Watch Ultra, чия батарея гарантує до 36 годин автономної роботи в звичайному режимі і до 60 годин автономної роботи. Хочете подивитися, що ще пропонує ця модель? Відвідайте один з салонів Cortland і переконайтеся в цьому самі.