Гайд: як переказати гроші з мобільного рахунку Київстар

Онлайн-перекази стали звичайною частиною нашого життя. Ми з легкістю сплачуємо покупки, перекидаємо гроші друзям, платимо комунальні. Поділитися електронними коштами можна не тільки з карти, а й з мобільного рахунку. Їх зручно відправити, як на баланс іншого абонента, так і на банківську картку.

Як переказати гроші з Київстару на Київстар?

Використовуючи універсальні короткі команди, можливо, як попросити про фінансову допомогу, так і самостійно переказати гроші будь-кому.
Щоб відправити запит з проханням поповнити, наберіть на клавіатурі телефона універсальну комбінацію *123*380ХХХХХХХХХ# і натисніть клавішу виклику. Замість Х вбийте номер людини, якій відправляєте запит.
Щоб переказати кошти зі свого телефону на інший, існує декілька способів:

 1. За допомогою USDD-комбінації *124*YYY*380ХХХХХХХХХ#. Замість символу Y напишіть цифрами суму переказу, а замість Х – мобільний, який поповнюватимете. Якщо сума становить понад 20 гривень, її необхідно підтвердити ще одним миттєвим запитом *125#.
 2. На спеціальному онлайн-сервісі Київстару «Смарт-гроші». У відповідних полях вкажіть телефон, картку та суму. Транзакцію буде завершено після введення перевіркового коду, який надійде в повідомленні.
 3. У застосунку «Смарт-гроші».

Комісія за переказ складає 3 гривні. Абоненти тарифу «Професіонал» можуть користуватися послугою без комісії.

Як переказати гроші з Київстару на Лайф або Водафон?


Аналогічно поповнюйте й інші мобільні оператори. Використовуйте короткі комбінації або сервіс «Смарт-гроші». Відрізнятися буде тільки комісія. У такому випадку вона становитиме 3%.
Окрім цього, на всі поповнення зі свого балансу діють деякі обмеження:

 • За 1 раз можна переказати від 1 до 1000 гривень не більше, ніж 3 рази на добу.
 • Залишкова сума на вашому балансі не повинна бути менше, ніж 0.
 • Переказувати гроші може будь-який абонент Київстар після використання хоча б 40 гривень на зв’язок або інтернет.
 • Послуга доступна навіть в роумінгу.

Як з Київстару переказати гроші на картку?


Подібний алгоритм працює і для переказів з мобільного на картку:

 1. Найпростіший спосіб – перерахувати на картку через смс на спеціальний номер 802. Для відправлення достатньо мати сигнал стільникової мережі та набрати повідомлення правильного формату:
  • код послуги 38772;
  • 16 цифр номера платіжної картки;
  • сума;
  • Всі дані необхідно вказати через пробіл без зайвих знаків та цифр.
 1. На сайті сервісу «Смарт-гроші». Для переказу в спеціальному полі вкажіть картку, суму та телефон. На вказаний мобільний прийде смс з кодом підтвердження операції.
 2. Для частих переказів завантажте застосунок «Смарт-гроші» і під’єднайте свій номер Київстар. За допомогою застосунку ви можете не тільки відправляти гривні на картку ПриватБанк, Райффайзен, Моно та будь-якого іншого, а й сплачувати понад 1000 різноманітних послуг.

Щоб безперешкодно користуватися всіма можливостями мобільного рахунку, не забувайте вчасно його поповнювати.

Source