Коли вийде Xiaomi 13? Xiaomi розкрила цю дату

Смартфони із серії Xiaomi 13 побачать світ за день до кінця цього року. Здогадки і витоки — це лише заміна офіційної інформації.

Коли вийде Xiaomi 13?

Для тих, хто цікавиться мобільною індустрією, а особливо смартфонами Xiaomi, сьогоднішні новини не повинні стати несподіванкою. Все голосніше говорили, що наступний топовий смартфон цього бренду ми побачимо до кінця року. Як виявляється, всього за кілька днів.

Конференція, на якій буде представлена серія Xiaomi 13, запланована на 1 грудня. Однак варто пам’ятати, що це буде захід, присвячений внутрішньому ринку виробника. Ще трохи почекаємо прем’єри. Однак специфікація і дизайн нових смартфонів будуть однаковими по всьому світу, тому варто буде поглянути на заплановану трансмісію. Крім смартфонів, виробник також повинен похвалитися смарт-годинником Xiaomi Watch S2 і навушниками Xiaomi Buds 4.

Xiaomi 13
Коли вийде Xiaomi 13? Xiaomi розкрила цю дату

Оновлений дизайн і водонепроникність

Все вказує на те, що ми з часом побачимо дві моделі — Xiaomi 13 і Xiaomi 13 Pro. Вже немає ніяких сумнівів в тому, як буде виглядати перша з них. Був обраний плоский дисплей з тонкими рамками і гострими краями, тому можна очікувати порівнянь з останніми айфонами.

Варто підкреслити той факт, що вся конструкція повинна бути водонепроникною відповідно до стандарту IP68, а це у випадку з Xiaomi досі не було стандартом навіть у флагманів.

Однак немає впевненості в тому, яким дизайном буде характеризуватися Xiaomi 13 Pro. Звичайно, в його випадку буде використовуватися більший дисплей. Раніше повідомлялося, що в даній моделі вона буде вигнута. Зараз є припущення, що він повинен бути схожий на свого меншого брата.

Xiaomi 13Xiaomi 13

Яку специфікацію запропонує серія Xiaomi 13?

Одне можна сказати напевно, нові смартфони приєднаються до групи найефективніших моделей з андроїдом. І, можливо, вони навіть опиняться у верхній частині списку, адже, ймовірно, виробник буде використовувати тут новий процесор Snapdragon 8 Gen 2. І у них навряд чи закінчаться ресурси пам’яті.

Xiaomi 13 матиме екран з діагоналлю 6,2 дюйма. У випадку з Xiaomi 13 Pro слід очікувати 6,7-дюймовий дисплей. Крім того, до відмінностей слід віднести фотографічні можливості (запрошення на презентацію підтверджує співпрацю з Leica) і ємність акумулятора. Що стосується потужності зарядки, то кажуть, що вона досягне 120 Вт.

Ми багато знаємо, але, як бачите, не все. До 1 грудня, правда, закриють. Вже доречно звикнути до думки, що це буде дорого. Повідомляється, що в порівнянні з попереднім поколінням готується зростання приблизно на 20%.

Source