Найстійкіший жіночий парфум – рейтинг найстійкіших ароматів для жінок

Найстійкіший жіночий парфум
Найстійкіший жіночий парфум

Коли описують найстійкіший жіночий парфум найчастіше згадуються різні ароматичні ноти, які входять до їх складу. Вони можуть бути, наприклад, солодкими, сухими, весняно-літніми, або для більш холодних днів, кондитерськими, ванільними, з сильним дотиком мускусу або водяних ноток і т.д. Однак інтенсивність і стійкість ароматів також важлива. Тому, вибираючи парфуми, які будуть супроводжувати нас довгий час, варто відкрити і краще дізнатися, що визначає його виразність. Не будемо забувати про економію і наш гаманець – більш міцні парфуми прослужать довше!

Три основні ноти в якісних парфумах

Парфумерна архітектура парфумерії триелементна, або фактично триступінчаста. Першими відчутними ароматами є головні ноти, іноді складаються з фруктових акордів, щоб надати першому аромату легкість і свіжість. Часто цей запах спонукає нас, чи ні, на прийняття рішення про покупку.

Приблизно через чверть години після нанесення духів на шкіру з’являться серцеві нотки. Вони будуть супроводжувати нас близько двох годин. Аромати, укладені в серці, є своєрідним містком між головою і глибиною, або підставою, які з’являються в кінці. Саме базові ноти залишаться з нами найдовше, і будуть останніми, які будуть відчуватися через кілька годин або навіть з десяток годин, а іноді і через кілька днів з моменту нанесення аромату на шкіру. Найстійкіший жіночий парфум визначають саме базові ноти, які надають характер і стійкість жіночим парфумам.

Які силові масштаби парфумерії?

Найсильнішим парфумерним продуктом є власне духи (парфумерія) або парфумерні екстракти. Однак їх рідко можна зустріти в продажу. У них міститься близько 30-40% ароматичних масел, розчинених в 90-95% спирту.

Але сильними жіночими парфумами буде і парфумована вода, в якій ми знайдемо 10-15 % ефірних масел, розчинених в 90 % алкоголю.

Трохи слабкіше, якщо мова йде про вміст масел, буде туалетна вода, тобто близько 5-10 % знайденого 60-80-відсоткового спиртового розчину.

Трохи більш тонкими, але і тривалими довго за рахунок виразних інгредієнтів основи, є фірмова одеколон, з 3-5 відсотками ароматичних масел плюс 70-80 відсотків спирту.

Найбільш ніжними є води з огорта, в них близько 1-3% ефірних масел. Концентрація алкоголю аналогічна концентрації одеколону, тобто близько 70-80% алкоголю

Що таке стійкі жіночі шлейфові парфуми?

Так звані «парфуми з хвостом» — розмовний термін, що позначає найсильніші і в той же час найміцніші жіночі парфуми. Неможливо не відчути їх у людини, який їх використовує, і навіть в його околицях. Більш того, вони залишають постійний, пахучий слід – на шкірі, одязі, на ювелірних виробах, на предметах, з якими контактували. Вони запам’ятовуються, надихають, провокують, про них важко не думати.

Роль афродизіаків в парфумерії

Історія ароматичних афродизіаків досить довга і барвиста. Крім різних індивідуальних думок в цій області, одне можна сказати напевно – речовини-афродизіаки існують і можуть впливати на ерогенні зони людини.

Серед цього типу інгредієнтів, що зустрічаються, звичайно, і в міцних жіночих парфумах, є, серед інших, мускус – мускус білий, східний сандал, приваблива і солодка ваніль, жасмин – рослинного походження, але схожий ароматично на мускус, агава, званий туберозою, з досить сильними і характерними акордами, а також підвищують лібідо кориця і імбир, які можуть зігрівати почуття, душу і серце.

Найстійкіший жіночий парфум — Топ-10, або рейтинг сильних парфумів для жінок

Різного роду рейтинги, списки, списки дуже корисні в організації парфумерного ринку. Завдяки їм легше скласти думку про конкретну групу ароматів.

Нижче представлені парфуми, які, безсумнівно, можна охарактеризувати як постійні аромати для жінок:

Chanel Coco Mademoiselle

Парфумована вода з шипрово-квітковими акцентами, абсолютна класика в світі парфумерії. Він відмінно підійде елегантній, тонкій і в той же час чуттєвій жінці, яку вміло підкреслять ці риси. Серед інгредієнтів Coco Mademoiselle ми знаходимо аромати, такі як апельсиновий цвіт, бергамот, соковитий мандарин, троянда, афродизіакальний жасмин і білий мускус, мімоза, іланг-іланг, пачулі, боби тонка, ваніль, ветівер і опопонакс.

Yves Saint Laurent Black Opium Extreme

Неймовірно виразна і навіть приголомшлива своєю глибиною парфумована вода безпосередньо від світового лідера предметів розкоші. Він захоплює відгомонами далекого Сходу, змішаними з солодкими квітами і освіжаючими цитрусовими. Це один з молодших ароматів, тому що він дебютував лише в 2021 році, але, без сумніву, це був найуспішніший дебют. У пляшці з чорним попелом, що імітує мармур, знаходимо апельсиновий цвіт, жасмин, біла півонія, кава, какао і пачулі.

Tom Ford White Suede

Ще один міцний жіночий парфум — парфумована вода Tom Ford White Suede Eau de Parfum. Він спокушає, зачаровує і запам’ятовується завдяки своєму дивовижному, квітково-деревно-мускусному характеру. За ним стоять такі аромати, як чебрець, чай, троянда, конвалія, шафран, замша, мускус, олібанум, бурштин і східний сандал.

Tom Ford Black Orchid

Східно-квіткові парфуми Tom Ford Black Orchid, парфумована вода, які точно сподобаються дамам, які не соромляться засліпити трохи добре збалансованої розкоші. Цей аромат дебютував на вимогливому парфумерному ринку майже двадцять років тому, і він все ще дуже добре на ньому. У чорному, величному соколі, прикрашеному елементами золота, присутні тонкі аромати сандалового дерева, ванілі, трюфелів, іланг-ілангу, свіжого бергамота, чорної смородини, орхідеї, квіткових і фруктових акордів.

Chanel No.5

Абсолютну, світову класику у вигляді Chanel No5, напевно, нікому не потрібно представляти. Цій парфумованій воді більше ста років! І тільки цей факт доводить, що це безпрецедентне явище всіх часів і народів у світовому масштабі. Квітково-альдегідний характер був виведений завдяки таким ароматам, як бергамот, лимон, нерола, жасмин, троянда, конвалія, амбра, сандал, ветівер і бурбонська ваніль.

Creed Aventus for Her

Це шипроплідна парфумована вода. Він ідеально підійде дамам, які радісні, сміливі і хочуть святкувати кожен день. Пляшка наповнена позитивною силою, яка подарує її користувачеві посмішку і пробудить подальші шари фантазії. Це можливо завдяки таким інгредієнтам, як рожевий перець, пачулі, зелене яблуко, фіалка, бергамот, лимон, іланг-іланг, бурштин, персик, бузок і чорна смородина.

Chanel Gabrielle

Це вже третя парфумована вода від парфумерної стайні Chanel. На цей раз з солодким квітковим ароматом, але з виразним, фруктовим кігтем. Він сподобається дамам, які цінують хороший стиль, елегантність і хороші манери. Габріель містить мандарин, грейпфрут, чорну смородину, апельсиновий цвіт, жасмин, іланг-іланг, туберозу, конвалія, грушу, рожевий перець, кашемір, мускус, ірис і східний сандал.

Dior J’adore

Це квітково-фруктова парфумована вода з чітким, люблячим посланням. Важливо, що цей запах дійсно заснований тільки на трьох ароматах. Завдяки цьому вона дуже цілісна, композиційно однорідна. А це екстракт іланг-ілангу, що міститься в головних нотах, булатна троянда і жасмин самбак, приховані в серці ноти, і знову іланг-іланг, але вже в дещо іншому виданні, тому що входить в довговічну основу цього парфуму.

Yves Saint Laurent Libre

Як випливає з назви, це парфумована вода, яка підкреслює відчуття свободи, свободи і безтурботності. Він точно приверне увагу молодших дам, які хочуть переживати життєвий досвід динамічно і інтенсивно. Лібре — це в першу чергу неймовірно енергійні екстракти, такі як апельсинове дерево, масло петтігрейн, лаванда, мандарин, чорна смородина, жасмин, амбра, кедр, мускус і ваніль.

Malone Dark Amber & Ginger Lilly

Єдиний одеколон в цьому списку. Міцний, але з більш приглушеним впливом квіткового аромату. Завдяки цьому він відмінно впишеться в метушню офісної роботи або зустрічей протягом дня. Ми знайдемо в ньому імбир, чорний кардамон, рожевий перець, лілію, орхідею, жасмин, троянду, сандал, сіру амбру, пачулі та шкіру.

Так що ж вибрати?

Як бачите в наведеному вище списку, вибір оригінальних, найбільш довговічних жіночих ароматів досить великий. Він представлений міжнародно визнаними брендами, тому ми впевнені, що який би вибір ми не зробили, він буде точним, коли мова йде про безпеку та якість використовуваного продукту. А який конкретно аромат вибрати? Це залежить від наших індивідуальних уподобань.

Source