В Україні посилили покарання за популярне порушення ПДР

В Україні
В Україні 

Порушники можуть отримати штраф до 3400 грн або навіть отримати заборону сідати за кермо Водії, візьміть до уваги!  В Україні вирішили підвищити контроль за використанням номерних автомобільних знаків.

Якщо номерний знак на вашому авто пошкоджений, нечистий чи неправильно встановлений, вам загрожує чималий штраф. Відповідні оновлення вже внесли в правила дорожнього руху.

За що можуть оштрафувати в Україні

Штраф буде призначений, якщо:

  • Ви використовуєте чужий автомобільний номер.
  • Номерний знак суперечить державним вимогам та зразкам.
  • Номер розміщено у неналежному місці.
  • На автомобілі взагалі відсутній номерний знак.
  • Номерний знак перевернутий, перекритий сторонніми об’єктами чи неосвітлений.
  • Номер покритий матеріалами, які заборонені правилами.
  • Грязний номерний знак (у зв’язку з чим неможливо чітко побачити цифри та букви з відстані 20 м).
  • В будь-яких інших випадках пов’язаних з приховуванням номерного знаку.

Якщо один із зазначених пунктів порушено вперше, водій отримає штраф на суму в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів (сьогодні вона становить 850 грн).

Більший штраф може бути призначений, якщо водій незаконно встановив номерні знаки державної служби чи організації. Наприклад, ЗСУ, Національної гвардії, Національної поліції України тощо.

В такому випадку доведеться сплатити 100 неоподаткованих мінімумів (1700 гривень), якщо порушення було вчинено вперше. Якщо ж водій порушить правила повторно, сума штрафу збільшиться вдвічі і складатиме 3400 гривень. Крім цього, він буде позбавлений права водити авто строком до трьох місяців (в деяких випадках така заборона може сягати навіть півроку).


Звертаємо увагу та закликаємо: пильно стежте за правильним використанням номерних знаків та будьте свідомими за кермом. А якщо все ж порушили правила, то можете оперативно сплатити штраф онлайн на iPay.ua – це один із найшвидших способів розв’язати проблему.

Source