Абсолютний хіт GeForce RTX 4090! Ця відеокарта продається як свіжі булочки

Великі продажі GeForce RTX 4090

GeForce RTX 4090 — відмінна відеокарта для геймерів і професіоналів. Як можна здогадатися, хороший прийом обладнання також переріс у великі продажі.

Відеокарта GeForce RTX 4090 є топ-представником нових відеокарт Nvidia. Дизайн пропонує сильну специфікацію, що призводить до сенсаційної продуктивності – прискорювач домінує практично у всіх рейтингах продуктивності.

Може здатися, що GeForce RTX 4090 є пропозицією для вузької групи одержувачів – це топова модель, яка була оцінена за дрібницею в 1599 доларів. Однак, схоже, ні висока ціна, ні проблеми з силовою вилкою не відлякують клієнтів. Ентузіастам сподобався новий GeForce.

За даними WCCFTech, з моменту його жовтневого запуску (менш ніж за місяць!) виробники по всьому світу вже встигли продати понад 100 000 карт GeForce RTX 4090. Подібну інформацію також надає користувач Twitter з ніком Chi11eddog (можна асоціювати його з різними витоками про нове обладнання).

На даний момент складно підтвердити звіти, але великий розпродаж карт не повинна нас сильно здивувати. Незважаючи на високу ціну, нова відеокарта є дуже цікавою пропозицією для найвибагливіших клієнтів. Це також можна помітити в наявності продуктів в магазині… а точніше їх відсутність, адже всі поставки RTX 4090 практично розпродаються на багажнику.


GeForce RTX 4090 – покупка такої карти сьогодні межує з чудодійним

Попереду нас чекають прем’єри більшої кількості відеокарт

Однак це тільки початок прем’єр відеокарт високого класу. 16 листопада на ринку дебютує GeForce RTX 4080 з 16 ГБ VRAM (GeForce RTX 4080 у версії VRAM на 12 ГБ скасовано), а менш ніж через місяць – 13 грудня – мають з’явитися моделі Radeon RX 7900 XT і Radeon RX 7900 XTX. Схоже, кінець року обіцяє бути дуже спекотним.

Ні для кого не секрет, що кращі продажі зазвичай представлені моделями середнього і низького класу. Такі картки, ймовірно, з’являться тільки в наступному році.