Нові ціни Allegro Smart! Скільки ви заплатите з 21 листопада 2022 року?

Allegro Smart! – відмінний сервіс, завдяки якому можна непогано заощадити на поставках (і не тільки – адже часто абонентам також пропонують більш вигідні ціни). На жаль, напередодні Чорної п’ятниці 2022 року було прийнято рішення підвищити ціну пакета, а також мінімальну суму замовлення, що має право на безкоштовну доставку посилки.

Ми дізналися нові, більш високі ціни на Allegro Smart! Підписка стане менш привабливою пізніше цього місяця, але чи перестане вона приносити прибуток?

Логотип алегро

Нові ціни Allegro Smart! Скільки ви заплатите з 21 листопада 2022 року?

21 листопада набуде чинності новий прайс-лист Allegro Smart! І як ви, напевно, здогадалися – вона не нижче попередньої. Хоча сума місячної підписки не зміниться (вона все одно становить 10,99 злотих), але люди, які платять за рік вперед, заощадять майже на 11 злотих менше, ніж раніше. Зокрема: ціна річної підписки збільшується з 49 злотих до 59,90 злотих. Однак це все одно навіть не половина від тієї суми, яку ми б витратили на оплату кожного місяця окремо. Підводячи підсумок, нові ціни такі:

  • 10,99 злотих на місяць
  • 59,90 злотих на рік

Мінімальні суми для безкоштовної доставки також збільшуються

Гірша новина полягає в тому, що зі збільшенням підписки Allegro вирішив збільшити мінімальну суму замовлення у одного продавця, що дає право на безкоштовну доставку. Якщо? Про символічний 5 злотих у випадку доставок до пунктів збору, а також по 25 злотих у випадку кур’єрських відправлень! Конкретно це виглядає так:

  • з 40 до 45 злотих збільшує мінімальну суму замовлення для безкоштовної доставки в посилочний апарат або пункт прийому,
  • з 40 до 65 злотих збільшується мінімальна сума замовлення на безкоштовну доставку додому кур’єром.

Чи все ще можна скористатися нижчими цінами? Можна, але…

Зміни набудуть чинності 21 листопада (рівно о 9.00 ранку) і навіть якщо ви на даний момент придбали пакет, на момент його продовження (після вищезгаданої дати) ця більша сума буде стягуватися.

Алегро кур'є

Однак, якщо ви на даний момент не є абонентом Allegro Smart!, і хочете ним стати, то найкраще ви зробите, купивши річний пакет до 21 листопада – тоді ви заплатите поточний тариф, тобто 49 злотих, а мінімальні значення покупки для безкоштовної доставки складуть 40 злотих.

Зміни, зміни… Чи розумний Алегро! все ще вигідно?

Підвищення ціни ніколи не є бажаним і ніколи не буде зустрінуте захоплено – це очевидно. Також важко не помітити, що збільшення у випадку з Allegro Smart! є одним з дійсно великих. Слід зазначити, однак, що це здається справедливим – не тільки через галопуючу інфляцію, а й через те, що останнє оновлення прейскуранту відбулося майже два роки тому і тоді річна ціна не змінилася (тільки місячна підписка зросла з 8,99 злотих до 10,99 злотих).

І найголовніше: 11 злотих – це сума, яка оплачує одне-два замовлення на місяць, і менше 60 злотих – за кілька замовлень на рік. Так що якщо ви регулярно робите покупки на Allegro, то Smart! Це все ще залишається дуже привабливим і економічно вигідним рішенням.