Де знімався фільм Моя вина (Culpa mía / My fault 2023)?

Де знімався фільм Моя вина (Culpa mía / My fault 2023)
Де знімався фільм Моя вина (Culpa mía / My fault 2023)

Де знімався фільм «Моя вина»?

Назви фільму в мережі інтернету: Моя вина 2023,  Culpa mía 2023, My fault 2023

Фільм Моя вина (або «Culpa mía» іспанською мовою) — це історія забороненого кохання двох зведених брата і сестри, Ноа (Ніколь Воллес) і Ніка (Габріель Гевара). Мати, Рафаелла (Марта Хазас), змушує Ною переїхати до особняка, що належить її новому чоловікові Вільяму Лейстеру (Іван Санчес), залишивши там своїх друзів і хлопця. Коли вона зустрічає свого нового зведеного брата Ніка, вона не може не закохатися в нього і в його поведінку поганого хлопчика, що втягує її в пригоди.

Сказати, що це історія лише про кохання, було б не сказати нічого, адже в ній також є автоперегони, погоні на високооктанових автомобілях, банди та минуле Ноя, яке повертається, щоб переслідувати його, що робить цю стрічку шаленою пригодою. Фільм «Моя провина» режисера Домінго Гонсалеса вийшов на екрани Prime Video на початку червня 2023 року.

Фільм My fault 2023 (Culpa mía / Моя вина 2023) заснований на першій книзі трилогії письменниці Мерседес Рон під назвою «Винні».

фільм Моя вина (Culpa mía 2023)
Фільм Моя вина (Culpa mía 2023)

Фільм «Culpa mía» був знятий в Іспанії. Дія фільму розгортається на прекрасних пляжах Коста-дель-Соль, які розташовані на півдні Іспанії. Цей регіон простягається від Гібралтару до Альмерії і відомий своїм винятковим кліматом.

Одним з головних місць, де знімалася стрічка, є Пуерто-де-ла-Дукеса. Це мальовниче портове місто на узбережжі Коста-дель-Соль, розташоване в провінції Малага, недалеко від Гібралтару. Тут відбувається автомобільна погоня та маневр 20/60 у фінальних сценах фільму.

Інше місце, де присутні сцени зйомки, — це Кабопіно, тихе містечко з пристанню для яхт, розташоване між Марбельєю і Бенальмаденою. Воно відоме своїм прекрасним пляжем, що знаходиться в природному заповіднику Дунас-де-Артола.

Нова Андалусія, найбільший район Марбельї, також була використана для зйомок. Тут можна побачити андалузьку архітектуру, розкішні вілли, бутіки та ресторани. Також у цьому районі проходить великий суботній ринок з продажу старовинних речей.

Крім того, пляж Плайямар у Торремоліносі був використаний для зйомок. Цей пляж відомий своїми водними видами спорту і волейболом. Торремолінос є курортним містом з багатим розважальним вибором для туристів і місцевих жителів.

Отже, фільм «Моя вина» був повністю знятий в Іспанії, зокрема на пляжах Пуерто-де-ла-Дукеса, у місті Кабопіно, районі Нова Андалусія в Марбельї та на пляжі Плайямар у Торремоліносі. Ці локації допомогли створити атмосферу іспанського узбережжя і надати фільму живописну красу.

Зйомки в Іспанії дали можливість показати різноманітність та привабливість південного узбережжя країни. Коста-дель-Соль відома своїми чудовими пляжами, гастрономічними враженнями, культурою і спокійною атмосферою. Ці місця стали прекрасним фоном для розгортання історії «Моя вина» і додали автентичності до подій фільму.

Таким чином, фільм «Моя вина» був знятий на різних локаціях в Іспанії, дозволяючи глядачам насолодитися прекрасними краєвидами та атмосферою південного узбережжя країни