До побачення, Офіс, привіт Microsoft 365. У мобільному додатку наближаються великі зміни

Microsoft 365 роками працює на пристроях багатьох користувачів, особливо ділових. Деякі з нас використовують Office з самого дитинства, що робить редагування файлів у Word або Excel важливим питанням. Поступове «витіснення» популярних ліцензій Offics на Microsoft 365 виходить на новий рівень – виробник змінює назву мобільного додатка Office на Microsoft 365

Коли ми побачимо нове ім’я та емблему програми Office?

Microsoft повідомляє, що зміна назви і логотипу програми почнеться з листопада 2022 року і триватиме до січня 2023 року. Як зазначено на спеціальній сторінці: «Зміни торкнуться всіх, хто використовує програми Office на роботі, в навчальному закладі та приватно».

Microsoft 365
Новий логотип програм Office (Microsoft 365) на ОС Windows і мобільних пристроях.

Виробник повідомляє, що користувачам не доведеться виконувати будь-які дії на своєму боці. Зміни також не торкнуться ваших пакетів Office (Microsoft 365) або даних, які ми обробляємо в цих службах.

Корпорація Майкрософт описує майбутні зміни таким чином:

За останні кілька років Microsoft 365 перетворився на наш флагманський офісний пакет, тому ми створюємо середовище, яке допоможе вам отримати максимальну віддачу від Microsoft 365. У найближчі місяці Office.com, програма Office для мобільних пристроїв і Office для Windows стануть програмою Microsoft 365 з новою піктограмою, новим виглядом і ще більшою кількістю функцій.

Чим не є Microsoft 365?

Чому Microsoft так піклується про те, щоб назва «Office» увійшла в історію, а термін «Microsoft 365» природно функціонував в обігу?

Насправді «Офіс» вже давно перестав бути тим, чим багато хто з нас досі думають — «Word, Excel, PowerPoint… Перспективи. Ще щось?».

Так, у Microsoft 365 досі є популярні програми для створення документів, аркушів і презентацій. Однак виробник роками зосереджується на інших аспектах, які дозволяють компаніям розвиватися, підвищувати ефективність роботи та спілкування, а також забезпечують домашнім користувачам безпеку та зручність при використанні пакета.

Microsoft 365 — це основа віддаленої та командної роботи

Революція виявилася хмарою, яка фактично зняла всі бар’єри для роботи і спілкування. Ось кілька прикладів:

  • OneDrive/SharePoint — віртуальний простір для зберігання та спільного доступу до файлів (від 1 ТБ до верху),
  • Microsoft Teams — чати, відеодзвінки зі своєю командою і друзями,
  • Пошта Exchange — поштові сервери від корпорації Майкрософт,
  • Microsoft Defender — антивірусний захист пристроїв і облікових записів,
  • Форми — створення форм, опитувань,
  • Microsoft Designer — нова програма для професійної обробки графіки.

А як щодо нашого улюбленого Word або Excel? Їх теж накрила хмарна революція. З Microsoft 365 ми будемо використовувати їх на будь-якому пристрої: комп’ютері, ноутбуці, планшеті, смартфоні. Якщо у вас немає встановлених додатків на ПК або мобільному пристрої – не біда, адже вам потрібен тільки будь-який браузер з доступом до інтернету.

Що крім Word, Excel і PowerPoint?

Згадані вище програми — це лише кілька прикладів того, що ми знаходимо в Microsoft 365, крім Word, Excel і PowerPoint. Багато компаній покладаються на Microsoft 365 для всієї своєї ІТ-інфраструктури. Хорошим прикладом середовища, яке, здається, має необмежені можливості, є Azure.

Source