«Моя мама не виховувала лицеміра». Брендан Фрейзер не з’явиться на «Золотому глобусі»

Брендан Фрейзер ніколи не мав простих відносин з Голлівудом. Травматичні події 2003 року, пов’язані з розбещенням актора Філіпом Берком, на той момент президентом Голлівудської асоціації іноземної преси, привели до занадто швидкого закінчення активної участі актора в світі фільмів. Не допомогли і здоров’я, і приватні проблеми. Так що навряд чи дивно, що актор вирішив не брати участь в гала-концерті «Золотий глобус», які вручає HSPZ (через GQ).

Під час інтерв’ю актор висловився з цього приводу і вказав, що його мати не виховувала лицеміра. Оцінивши його роль у фільмі «Кит», він не передумає:

У мене більше поганих спогадів про Голлівудську асоціацію іноземної преси, ніж поваги до організації. Я не збираюся брати участь [у Золотому глобусі] через нашу спільну історію. Мама не виховувала лицеміра. Ви можете приписати мені багато якостей, але вже точно не лицемірство.

Під часінтерв’ю в 2018 році Брендан Фрейзер заявив, що вищезгадані події викликали у нього бажання знятися і не вплутуватися. Неприємна ситуація торкнулася всього його подальшого життя. Іноді це здається неважливим, а іноді повертається як щось дійсно велике. Велике повернення в новому фільмі не може цього змінити.

Нагадаємо, що «Кит», який мав своє шоу на початку вересня, справив величезне враження на критиків і глядачів, а роль Брендана Фрейзера була особливо оцінена. Актора зустріли дуже давніми оваціями, які привели до розчулення чоловіка. Нам не доведеться довго чекати прем’єри цієї зворушливої постановки, у кінотеатрах психологічна драма Кит з’явиться з початку 2023 року.

Source