Що подивитися на Disney Plus у вихідні 18-20 листопада 2022 року?

Майбутні вихідні з Disney Plus — це справді Дісней ». На цей раз рекомендуємо нову акторську казку «Розчаровані», а також дві постановки, безпосередньо пов’язані з легендарним Міккі Маусом.

Джерело фото: Розчарований; реж. Адам Шенкман; Дісней+; 2022 / Міккі: Історія миші; режисер Джефф Мальмберг; Disney Plus; 2022 / Чудова осінь Міккі Мауса; режисери Карл Хадріка, Вільям Рейсс і Едді Трігерос; Дісней+; 2022

На вулиці стає холодніше і ніщо не зрівняється з вечірнім сеансом під ковдрою з сім’єю. На щастя, на Disney Plus є що подивитися. Всі вихідні обіцяють бути по-справжньому казковими, тому найкраще буде приготувати тепле какао для всіх бажаючих, адже на екрани виходять Жизель і Міккі Маус.

Вам також може бути цікаво:

Розчарована

  • Жанр: романтична комедія
  • Тривалість: 2 години 1 хвилина
  • Рік випуску: 2022

Розчарована друга частина пригод Жизелі, з якою ми познайомилися у фільмі «Зачаровані». На цей раз героїня вирішує переїхати з сім’єю в передмістя після того, як їй набридло жити в центрі. На місці, однак, виявляється, що не все так ідилічно, як може здатися. Жизелі доведеться мати справу з Мальвіною Монро. Жінка контролює все, що відбувається в маєтку, а також знає про все.

Мікі: Історія Мишки

  • Жанр: документальний фільм
  • Тривалість: 1 година 30 хвилин
  • Рік випуску: 2022

Дивовижний документальний фільм, в якому ми дізнаємося історію культового персонажа – Міккі Мауса. Це можливість познайомитися з зачатками цього героя часів чорно-білих, короткометражних анімаційних постановок, а також з тим, як виглядає його становище зараз.

Ми також зможемо побачити, як змінювався Міккі Маус за ці роки, коли змінилися самі Сполучені Штати. Це, безумовно, обов’язково для всіх, кого супроводжував Міккі Маус на певному етапі свого життя.

Чудова осінь Міккі Мауса

  • Жанр: анімаційний комедійний фільм
  • Тривалість: 24 хвилини
  • Рік випуску: 2022

«Чудова осінь» Міккі Мауса — ще один короткометражний фільм в серії. На цей раз Міккі відправляється з Мінні, Гуфі, Дейзі і Дональдом на батьківщину, де перейняв гарбузову ферму у свого колишнього предка.

На місці з’ясовується, що сім’ю Міккі не поважали в цьому районі і з цієї причини миша хоче виростити найбільшу гарбузку, коли-небудь зроблену. Звичайно, не все йде за планом.

Source