Кріс Хемсворт припускає, що кінець Тора може бути близький

Що чекає бога грому після Тора: Любов і грім? Кріс Хемсворт пояснює, чи пора прощатися з героєм і як він уявляє собі кінець своєї історії.
 Фото: Тор: Рагнарок, Тайка Вайтіті, студія Marvel, 2017
 Фото: Тор: Рагнарок, Тайка Вайтіті, студія Marvel, 2017

До виходу «Тор: Любов і грім» було багато дискусій про те, чи є це останньою пригодою бога грому в MCU або ми побачимо його знову. Про це говорив Кевін Файге, і тепер до теми повернувся Кріс Хемсворт

Через кілька місяців після прем’єри актор вирішив поділитися своїми думками і пояснити, яким він побачить кінцівку долі Тора, в якій грає вже 11 років.

Тема знову була піднята під час інтерв’ю Vanity Fair. Нижче ви можете прочитати відповідь Хемсворта на питання про те, чи побачить Тор свою історію як Залізна людина і Капітан Америка близько.

Так, точно. Я думаю, що ми повинні закінчити його історію, якщо ми зробимо це знову, знаєте, що я маю на увазі? У мене складається враження, що це потрібно.

Я відчуваю, що це, ймовірно, буде фінал, але я не базую його на тому, що хтось мені сказав, або на будь-яких планах. У вас народження героя, його подорож, а потім його смерть, і я не знаю – я вже в цьому місці? Хто знає?

Невже Тору пора покинути сцену? Герой з Асгарда мав численні пригоди, і до сих пір він був єдиним в MCU, хто отримав чотири сольні фільми. Деякі з ранніх Месників вже попрощалися зі Всесвітом і передали естафету наступному поколінню, тому це дійсно може бути правильним часом для бога грому, щоб поступитися місцем молодшим.

Тим більше, що Marvel останнім часом почала представляти безліч нових героїв, які будуть готові захищати не тільки Землю, але і Всесвіт і навіть мультивсесвіт.

Однак це непогана новина для шанувальників Кріса Хемсворта, адже навіть якщо його пригода в Marvel скоро закінчиться, актор продовжує динамічно розвивати кар’єру і після розставання з роллю Тора може виявитися ще більше часу на інші проекти.

Останнім часом їх у нього все одно досить багато. На цьому тижні на Disney+ з’явився серіал «Без кордонів» з Крісом Хемсвортом, в якому актор шукає способи поліпшити свій стан і здоров’я, а деякий час назад він закінчив роботу над продовженням«Екстракції» і над«Фуріозою», і це точно ще не кінець.

Source