Серіал Відлига повернеться з 2 сезоном, стартували зйомки для польського серіалу HBO Max

Польський серіал Відлига офіційно отримав продовження на другий сезон. Продовження серіалу з’явиться на HBO Max після того, як платформа оголосила про призупинення роботи над деякими оригінальними проектами в Центральній Європі.
Джерело: Відлига, Ксаверій Жулавський, HBO Max, 2022
Джерело: Відлига, Ксаверій Жулавський, HBO Max, 2022

Серіал «Відлига», перше польське виробництво платформи HBO Max, повернеться з другим сезоном. Актори вже почали працювати на знімальному майданчику в Щецині. Нові епізоди покажуть подальшу долю поліцейської Катажини Завії, яку знову зіграє Катажина Вайда.

Богуміл Ліпскі та Джонатан Янг відповідають за виробництво майбутнього сезону, а magnolia Films є виконавчим продюсером.

Серіал починається з виявлення тіла молодої жінки на березі річки Одер, яка народила дитину перед смертю. Комісар Завєха не тільки розслідує саму справу про вбивство, а й приступає до розшуку немовляти.

Це той момент, коли героїня починає відчувати вагу болісного минулого. Слідство стикається з її власним життям як ідеальної поліцейської та матері-одиначки після смерті чоловіка.

У першому сезоні до акторського складу також увійшли: Бартоломей Кочедофф, Юліуш Хржонстовський, Цезарій Лукашевич, Себастьян Фабіянський, Богуслав Лінда, Анджей Грабовський, Малгожата Горол, Моніка Кшивковська, Пьотр Журавський, Ева Скібінська та Марцеліна Степковська.

Відлига отримала зелене світло

До сих пір було невідомо, чи повернеться «Відлига» з другим сезоном. Платформа HBO оголосила, що призупиняє виробництво шоу, що проводяться в Центральній Європі. Рішення було пов’язане зі злиттям Discovery з Warner Bros., власником платформи.

Незважаючи на це, «Відлига» виявилася в числі постановок, які отримали зелене світло на реалізацію наступного сезону. Ймовірно, це сталося ще до введення нової стратегії.

Подробиці про сюжет другого сезону поки не відомі. Ми також не знали офіційної дати виходу нових епізодів.Тим часом перший сезон з шести серій можна подивитися в повному обсязі на HBO Max.

Source