Netflix отримає нову функцію для контролю облікового запису

Відтепер усі передплатники Netflix можуть швидко та легко відключити будь-якого користувача за допомогою свого облікового запису.

Останнім часом Netflix вводить невелику революцію в правила використання сервісу. Зміни в першу чергу впливають на практику зловживання можливістю безкоштовного обміну обліковими записами між кількома людьми.

В результаті з наступного року перші ринки отримають плату за обмін своїм профілем з людьми з-за меж одного домогосподарства. Однак перш ніж це станеться, потоковий гігант подарував нам повну новинку, яка в багатьох випадках може виявитися рятівною.

Ця функція дає власнику облікового запису повний контроль над кожним збереженим у ньому профілем. Завдяки цьому всі необхідні опції тепер знаходяться в одному місці. Це означає, що людина з обліковим записом має уявлення про всі пристрої, на яких ми знаходимося – ми або наші близькі – увійшли в систему.

Мало того, він може бачити користувачів, які нещодавно щось дивилися, коли вони дивилися і звідки. Однак це не найцікавіше в новій функції. Чи має ваш колишній / колишній доступ до вашого облікового запису? Відтепер вам більше не потрібно змінювати пароль, щоб вони не полювали на вашу підписку.

 

Netflix
Джерело: Netflix

Netflix припускає, що цей тип рішення може бути корисним в першу чергу для людей, які часто подорожують і використовують свій обліковий запис на готельному телебаченні або в місцях друзів, а пізніше забувають вийти з системи.

Де ми можемо знайти нову функцію?

Доступ до цієї функції дуже простий. Все, що нам потрібно зробити, це увійти в наш профіль, а потім перейти в розділ «обліковий запис». У категорії «безпека та конфіденційність» ми знайдемо опцію «керування доступом та пристроями». Після переходу за посиланням ми перейдемо до функціональної панелі.

Source