Еротичні трилери на Netflix Топ-20 для перегляду (2023)

Еротичні трилери Netflix 2023
Еротичні трилери Netflix 2023

Еротичні трилери приваблюють нас поєднанням пристрасті й небезпеки та завжди заворожують нас. Коли це виконується майстерно, об’єднання еротичної романтики і захопливого жаху може призвести до захопливого кінематографічного досвіду. Тоді як більшість еротичних трилерів, як правило, не більше ніж явний контент із кволим сюжетом, є нечисленні, які заглиблюються в глибокий потенціал цього піджанру.

Еротичні трилери Netflix 2023

Серед кліше, які часто переслідують еротичні трилери, є справжні перли, що виділяються своєю унікальністю і самосвідомістю. У цьому списку ми зібрали деякі з найкращих прикладів цього жанру, доступних для перегляду на Netflix просто зараз. У цій добірці фільми різноманітні, починаючи від спокусливих трилерів і закінчуючи дорослими драмами.

White Girl Біла дівчина (2016)
20. White Girl / Біла дівчина (2016)

Драма Елізабет Вуд «Біла дівчина» — це захоплива історія і така, що викликає роздуми, картина, яка досліджує теми бажання, небезпеки і суспільної критики. Ліа (Морган Сейлор) переїжджає в Ріджвуд, Квінс, зі своєю подругою Кеті, і їхні пошуки марихуани приводять їх до Блю (Брайан Марк), дилера кокаїну.

Дізнавшись про прибутковий потенціал продажу кокаїну своїм здебільшого білим клієнтам, Ліа і Блю купують кіло наркотику. Однак, коли Блю заарештовують, Ліа мусить справлятися з небезпечним світом наркоторгівлі самостійно. Після прем’єри на фестивалі 2016 року Netflix придбав права на розповсюдження цього захопливого фільму.

Under Her Control / Під її контролем (2022)

19. Under Her Control / Під її контролем (2022)

«Під її контролем» (іспанська: «La jefa», що означає «Бос») — це зачаровуюча іспанська еротична драма, яка стала вражаючим режисерським дебютом Франа Торреса. У центрі подій стоїть Софія, співробітниця мультинаціональної корпорації, яка, дізнавшись про свою вагітність, вирушає у захопливу подорож. Її загадкова начальниця, Беатріс, пропонує спокусливу, сповнену влади пропозицію, що поєднує в собі амбіції та бажання.

У світі, де їхні переговори включають усиновлення ненародженої дитини Софії в обмін на заповітне просування на службі, її зухвалий вибір втягує її у світ неперевершеної чуттєвості та інтриги. «Під її контролем» виходить за рамки звичайних еротичних драм і вирізняється своїми живими, чуттєвими виступами, що робить його захопливим шедевром.

18. Deadly Illusions / Смертельні ілюзії (2021)

18. Deadly Illusions / Смертельні ілюзії (2021)

Анна Елізабет Джеймс режисує і пише «Смертельні ілюзії», захопливу трилер-драму. Відомий письменник, який бореться з творчими труднощами, вирішує найняти жінку для догляду за своїми дітьми. Спочатку все здається як заплановано, але головна героїня незабаром усвідомлює щось тривожне в жінці, яку вона впустила у своє життя. Хоча фільм не суворо еротичний, у ньому є сексуально провокаційні сцени, які додають хвилювання в напружений сюжет.

17. Elisa & Marcela / Еліза та Марсела (2019)

17. Elisa & Marcela / Еліза та Марсела (2019)

Дія «Елізи і Марсела» відбувається наприкінці 19 століття і зосереджується на головних героїнях, які нехтують суспільними нормами, закохавшись за часів, коли одностатеві стосунки не лише не схвалювались, а й заборонялись. Не зупиняючись перед обмеженнями своєї епохи, дві сміливі жінки вирішують таємно одружитися, при цьому одна з них приймає чоловічу роль. Історія їхнього одностатевого кохання пожвавлюється інтенсивними сценами пристрасті, надаючи глядачам інтимне занурення в їхній глибокий зв’язок. Так само, як їхнє кохання не знало стримування, фільм безстрашно зображує їхню пристрасну прихильність одне до одного.

16. Black Island / Чорний острів (2021)

16. Black Island / Чорний острів (2021)

Режисер Мігель Александре, спільно написаний Александре та Лізою Карлін Хофер, «Чорний острів», або «Schwarze Insel», — це захопливий німецький фільм, що слідує за Йонасом (Філіп Фройссант), старшокласником, який живе на віддаленому та мальовничому острові зі своїм дідом після втрати батьків і бабусі. У Йонаса близька дружба з Ніною (Мерседес Мюллер), яка поступово перетворюється на романтичні стосунки, коли вони досліджують острів зі своїми друзями.

Однак їхнє спокійне життя порушує прихід нової німецької вчительки, Олени Юнг (Аліса Двайєр). У міру того як Йонас, який мріє писати, співпрацює близько з Оленою, вона легко завойовує його. Тим часом Ніна розкриває тривожні правди про свою нову вчительку, але Йонас відмахується від її попереджень. Пізніше з’ясовується, що справжні наміри Олени для приїзду на острів незворотно змінять динаміку життя спільноти.

15. Secret Obsession / Таємна одержимість (2019)

15. Secret Obsession / Таємна одержимість (2019)

Режисер Пітер Салліван, «Секретна одержимість» — це захопливий і напружений трилер, який тримає глядачів на межі в своїх кріслах. Після жорстокої атаки Дженніфер (Бренда Сонг) прокидається в лікарні з амнезією, а поруч із нею її чоловік Рассел (Майк Вогел). Однак у міру відновлення її пам’яті вона стає дедалі підозрілішою з приводу поведінки Рассела та їхнього колишнього життя.

Фільм майстерно змішує напругу і чуттєвість, занурюючись у глибини одержимості й обману. Бренда Сонг представляє переконливе виконання, яке захоплює вразливість і силу її персонажа. Своїми захопливими поворотами сюжету, захопливою атмосферою і майстерним оповіданням «Секретна одержимість» залишається добре виконаним трилером, що привертає увагу шанувальників жанру і не тільки.

14. 365 Days / 365 днів (2020)

14. 365 Days / 365 днів (2020)

Лаура Біль (Анна-Марія Шеклюцка) — успішна виконавча директорка, замкнена в сумних стосунках зі своїм хлопцем Мартіном. Її життя набуває шокуючого оберту, коли її викрадає Массімо Торрічеллі (Мікеле Морроне), голова злочинної сім’ї Торрічеллі, який стверджує, що в неї є 365 днів, щоб розвинути щирі почуття до нього. Він запевняє її, що не змушуватиме її вступити з ним у фізичні стосунки. У підсумку починається сутичка за владу і контроль між двома жорсткими особистостями. Цей польський еротичний трилер-роман, одна з останніх спроб дослідження теми БДСМ, викликав значну увагу з моменту свого виходу на Netflix.

The Killer / Вбивця (2017)

13. The Killer / Вбивця (2017)

Режисер і автор Марсело Гальвао, «Вбивця» — це бразильський вестерн, у якому знімаються Діого Моргадо, Ніл Маркондес і Дето Монтенегро. Сюжет обертається навколо Шаггі, відомого вбивці, який шукає правду в беззаконних землях. У той час як фільм в основному зосереджується на цьому пошуку, він також показує повсякденне життя Шаггі, включно з фізичними стосунками з різними жінками в різні моменти сюжету.

12. The Outsider / Аутсайдер (2018)

12. The Outsider / Аутсайдер (2018)

Дія фільму «Аутсайдер» розгортається в повоєнній Японії і слідує за Ніком Лоуеллом, єдиним американцем, який все ще перебуває в ув’язненні. Його життя набуває несподіваного повороту, коли він рятує члена якудзи, що призводить до його звільнення і подальшого включення в злочинну організацію. Крім теми насильства, фільм містить сцени з оголеністю, оскільки персонажі сміливо знімають свій одяг у різних ситуаціях.

Loving Adults / Кохання для дорослих (2022)

11. Loving Adults / Кохання для дорослих (2022)

Уявіть, що ви виявляєте зраду вашого партнера, і ця зрада призводить до моторошної спроби вбивства. Цей жахливий сценарій розгортається в «Кохання для дорослих», захопливому датському кримінальному трилері режисера Барбари Топсе-Ротенборг. Фільм досліджує бурхливий зв’язок Леонори і Крістіана, розпалюючи полум’я напруги та інтриги, яке охоплює їхнє кохання і довіру.

Дивлячись на фільм, ви будете боротися з болісним питанням: що б ви зробили на їхньому місці? У ролях Дар Салім, Соня Ріхтер, Сус Вілкінс і ансамбль акторів, «Кохання для дорослих» черпають натхнення із захоплюючої новели Анни Екберг «До смерті нас не розлучить».

Dark Forces / Темні сили (2020)

10. Dark Forces / Темні сили (2020)

У цій мексиканській продукції Netflix Франко (Тенох Уерта), бунтар і злочинець, вирушає в подорож, щоб врятувати викрадену сестру, яку утримує в полоні його колишній бос. Він натикається на старий, зруйнований готель, уражений надприродними монстрами. Загадковий незнайомець вручає Франко загадкову книжку під назвою «Fuego Negro» і обіцяє, що вона дасть йому здібності, необхідні для боротьби зі зловісними силами, що ховаються в готелі. Дорогою Франко зустрічає Рубі (Ерендіра Ібарра), красиву жінку, поневолену монструозним господарем. Звільнивши її від ланцюгів її викрадача, Рубі погоджується допомогти Франко в його місії з пошуку сестри.

You Get Me / На одній хвилі (2017)

9. You Get Me / На одній хвилі (2017)

Фільм Netflix «На одній хвилі», у якому знімаються Белла Торн, Голстон Сейдж і Тейлор Джон Сміт, слугує застереженням про складнощі сучасної культури випадкових зв’язків. Після розриву з подругою Алі (Сейдж) Тайлер (Сміт) переживає одну ніч із незнайомкою на ім’я Голлі (Торн). Вони розлучаються, і Тайлер мириться з Алі. Однак Голлі несподівано з’являється в їхній школі, вступаючи в їхнє соціальне коло спілкування.

Її нестабільна поведінка викликає підозри у Тайлера, який дізнається від мачухи Холлі, Корінни, що вона бореться з психічними проблемами і приймає ліки. У міру розвитку сюжету стає зрозуміло, що справжня психопатична природа Голлі розкривається, коли вона маніпулює Тайлером, ізолює його від Алі та їхніх друзів, і помилково звинувачує його в нападі, що призводить до його відсторонення зі школи.

Offering to the Storm / Підношення шторму / Ofrenda a la tormenta (2020)

8. Offering to the Storm / Підношення шторму / Ofrenda a la tormenta (2020)

Третя і остання частина трилогії про Баздана, після «Невидимого охоронця» та «Спадщини кісток», «Принесення в жертву бурі» — це іспано-німецький фільм іспансько-німецького походження від Netflix, який розповідає про постійне переслідування офіцера поліції Амайї Салазар (Марта Етура) демона Інгума, і водночас про травматичну подію, показану в попередньому фільмі, коли її мати намагалася принести в жертву демону сина Салазар.

Як і попередні два фільми, «Ofrenda a la tormenta» насичений образами сатанізму, чаклунства та дітовбивства. Незважаючи на те, що критики погано сприйняли фільм, він має значну міжнародну фан-базу. Втім, швидше за все, це пов’язано з його попередником «Спадщини кісток» яка отримала схвальні відгуки критиків і вважається найкращим фільмом трилогії.

Mrs. Serial Killer / Місіс серійна вбивця (2020)

7. Mrs. Serial Killer / Місіс серійна вбивця (2020)

Фільм режисера Ширіша Кундера розповідає історію Сони (Жаклін Фернандес), чий чоловік Джой (Манодж Баджпай) заарештований її колишнім коханцем, інспектором Імраном Шахідом (Мохіт Райна), як підозрюваний у вбивстві кількох вагітних жінок. Сона, яка сама вагітна, палко вірить у невинуватість свого чоловіка і вважає, що Імран втягнув його в усі ці вбивства, щоб одружитися з нею.

За пропозицією Джой вона звертається до відомого адвоката Брая Растогі (Даршан Джарівала). Після того, як Джой відмовляють у звільненні під заставу, Растоґі каже Соні, що єдиний спосіб довести невинуватість її чоловіка — це показати світові, що вбивця все ще на волі, і підштовхує її обрати своєю жертвою сусідку Анушку (Зейн Марі).

The Babysitter / Нянька (2017)

6. The Babysitter / Нянька (2017)

У фільмі Netflix «Нянька», режисер Макджі, Коул (Джуда Льюїс) — сором’язливий підліток, що стикається зі знущаннями в школі та у своєму районі. Його нянька, Бі (Самара Вівінг), з якою він поділяє захоплення науковою фантастикою, здається йому близькою подругою. Однак одного фатального вечора Коул виявляє, що Бі є членом сатанинської кривавої секти, яка використовує його кров у своїх ритуалах. Настає ніч хаосу, крові та насильства, під час якої Коул бореться за виживання проти п’ятьох психопатів-членів секти, які вирішили вбити його. Успіх фільму призвів до випуску продовження під назвою «Нянька: Королева Вбивць» у 2020 році.

Earthquake Bird / Передвісник землетрусу (2019)

5. Earthquake Bird / Передвісник землетрусу (2019)

Під режисурою Воша Вестморленда, фільм Netflix «Передвісник землетрусу» досліджує складнощі стосунків двох іноземних жінок у Японії, Люсі (Алісія Вікандер) та Лілі (Райлі Кео), і чоловіка, що став об’єктом їхньої одержимості, Тейджі (Наокі Кобаяші). Сюжет розвивається нелінійно, досліджуючи юність Люсі, її пристрасні стосунки з Тейджі та її дружбу з Лілі. Виникають звинувачення у вбивстві, коли ревнощі та секрети переплітаються, змушуючи Люсі вірити, що вона вбила Лілі. Однак виявлення тіла іншої жінки змушує Люсі переглянути справжню природу її стосунків із Тейджі та зіткнутися зі своїми підозрами.

Gerald’s Game / Гра Джеральда (2017)

4. Gerald’s Game / Гра Джеральда (2017)

Під режисурою майстра повільного хорору Майка Фленегана, «Гра Джеральда» — це глибоко тривожний фільм про психологічний жах, що залишає тривале враження. Карла Гуджино і Брюс Грінвуд грають ролі Джессі і Джеральда Берлінґейм, пари, що вирушає на короткий відпочинок у віддалений будинок біля озера в Алабамі.

Їхня спроба дослідити певні сексуальні фантазії набуває моторошного оберту, коли Джеральд одягає на Джессі кайданки та згодом помирає від серцевого нападу через прийняті раніше таблетки Віагри. Залишившись сама, Джессі стикається з жахливими випробуваннями, замкнена з трупом свого чоловіка поруч із собою. Поки вона бореться з фізичним і психологічним ув’язненням, в її пам’яті спливають травмуючі спогади про минулі події.

The Paramedic / Парамедик (2020)

3. The Paramedic / Парамедик (2020)

Іспанський фільм Карлеса Торраса «Парамедик» на Netflix розповідає історію парамедика Анхеля Ернандеса (Маріо Касас), який стає паралізованим нижче пояса після того, як потрапляє в жахливу аварію. На початку фільму Торрас демонструє сумнівну мораль Анхеля, показуючи, як він краде у своїх пацієнтів.

Також він приховує від дружини, Ванеси Франсуа (Дебора Франсуа), що в нього низька кількість сперматозоїдів і це є причиною того, що вона не може завагітніти. Після аварії, частково застрягши у своєму тілі, він стає небезпечним та зловісним, а Ванеса стає об’єктом його жорстокості та гніву.

Fatal Affair / Фатальний роман (2020)

2. Fatal Affair / Фатальний роман (2020)

Режисер Пітер Салліван у фільмі від Netflix «Фатальний зв’язок» розповідає історію Еллі Воррен (Ніа Лонг), успішної адвокатки, та її чоловіка Маркуса (Стівен Бішоп), які вирішують почати все з чистого аркуша після того, як їхня донька йде вчитися в коледж. Вони купують будинок біля моря і переїжджають із Сан-Франциско.

Маркус відновлюється після серйозної автокатастрофи, і Еллі зустрічає Девіда Гаммонда (Омар Еппс), старого знайомого з коледжу, на роботі. За келихом випивки Еллі довіряється Девіду про свої сімейні проблеми і ледь не поступається спокусі. Однак слідом за цим починається спуск в одержимість і насильство, оскільки Девід стає дедалі небезпечнішим, переслідуючи Еллі і ставлячи під загрозу тих, хто їй близький.

Cam / Веб-камера (2018)

1. Cam / Веб-камера (2018)

Еротичний трилер жахів «Веб-камера» розповідає історію Аліси, дівчини, яка працює веб-моделлю, і вона виявляє тривожне відкриття: її особистість викрала зла надприродна сила, і веде трансляцію з її каналу. Аліса з’ясовує, що викрадач її каналу іде на крайні заходи, становлячи серйозну загрозу ідентичності Аліси і руйнуючи її життя.

Фільм досліджує унікальну концепцію, зачіпаючи наслідки крадіжки онлайн-ідентичності. Можливо, фільм не повністю розкриває свій потенціал, але він надає глибину головній героїні та пропонує цікавий і захопливий сюжет та цікаву концепцію, і фільм в цілому є хорошим тайм-кілером. Можливо вас зацікавить підбірка Фільми про виживання 25 найкращих фільмів на Netflix

Source