Компанія Epson оголошує про припинення виробництва лазерних принтерів

Epson
Компанія Epson оголошує про припинення виробництва лазерних принтерів
Незабаром ви не зможете купити лазерний принтер Epson. Виробник оголосив про закінчення виробництва таких пристроїв.

Epson, мабуть, нікому не потрібно знайомити – він є одним з основних гравців на ринку принтерів для дому та офісу. Однак японський гігант оголосив про серйозні зміни.

У найближчі роки вона припинить виробництво лазерних принтерів і зосередиться виключно на струменевих принтерах.

Компанія Epson оголошує про припинення виробництва лазерних принтерів

Виробник оголосив, що в 2026 році припинить виробництво і поширення лазерних принтерів. У той же час це означає повний перехід на струменеві принтери.

Причиною рішення є турбота про сталий розвиток – менше споживання електроенергії та витратних частин має вирішальне значення.

Як компанія, ми повністю прагнемо до сталого розвитку та інновацій, а струменеві принтери просто споживають менше енергії та менше витратних деталей. У той час як лазерні принтери працюють, нагріваючи та фіксуючи тонер на сторінці, безтеплова технологія струменевого друку Epson споживає менше електроенергії, використовуючи механічну енергію для зйомки чорнила на сторінку.

– пояснив Коічі Кубота, менеджер з продажу та маркетингу в Epson.

З аргументами виробника важко не погодитися. Кілька років тому він опублікував запис, в якому порівнював струменеві і лазерні принтери. Перші споживають на 85% менше енергії і виробляють на 85% менше вуглекислого газу. Крім того, в них на 59% менше витратних матеріалів.

Виробник більше не випускатиме лазерні принтери через чотири роки, а продовжить підтримувати споживачів витратними матеріалами та запчастинами.

А поки варто розширити свій асортимент струменевих принтерів для офісу, які замінять значну частину лазерних пристроїв.

Source