Вражаюча Ейфелева вежа LEGO Чудовий набір LEGO для дорослих

Це один з найбільших і вражаючих наборів LEGO в історії. Ця Ейфелева вежа має висоту майже півтора метра і складається з тисяч елементів.

Ейфелева вежа LEGO – вражаючий набір

Я думаю, що для більшості з нас цілком очевидно, що цегла призначена не тільки для дітей. Є дійсно чудові набори LEGO для дорослих – з кінематографічними, автомобільними, космічними або архітектурними мотивами.

Деякі з них можуть бути надзвичайно вражаючими – так відбувається і з новою Ейфелевою вежею. Це найвища модель в історії цегли LEGO.

Ейфелева вежа LEGO
Ейфелева вежа LEGO

У коробці набору, позначеного номером 10307, ви знайдете більше 10 тисяч елементів, з яких зберете півтораметрову модель Ейфелевої вежі: з цоколями, оглядовими майданчиками, ліфтами, установкою трансмісії і навіть приватним кабінетом дизайнера.

Конструкція цієї паризької архітектурної ікони вірно відтворена, а її конструкція відповідає тому, як створювався прототип, тобто : в чотири секції. Це не тільки підвищує привабливість моделі, але і має практичне значення, адже просто полегшує її перенесення.

Виробник подбав про те, щоб не тільки сама вежа була багата деталями, але і її околиці. Звідси, крім усього іншого, і набережна з паризькими ліхтарями, лавками і зеленню. В результаті ви можете привезти в свій будинок шматочок Франції.

LEGO Eiffla model
Ейфелева вежа LEGO Чудовий набір LEGO для дорослих

Скільки коштує Ейфелева вежа LEGO Icons?

Завдяки своїй складності набір LEGO Icons 10307 Eiffel Tower орієнтований на людей старше 18 років, хоча шістнадцятирічні діти, захоплені архітектурою або подорожами, напевно, теж зможуть без проблем з нею впоратися. Однак, як це буває у випадку з моделями такого типу, найбільшою перешкодою може стати ціна яка коливається близько 650 американських доларів.

Source