Бембі як машина для вбивства! Буде створено фільм жахів про культове оленя

Здається, що фільм жахів про Вінні-Пуха і його компанії «П’ятачок» став лише початком масової атаки на наші дитячі спогади. На цей раз їх знищить культове оленя Бембі

Бембі
Бембі, Бен Шарпстін, Девід Хенд, Уолт Дісней Продакшнс, 1942, Pixabay, patticake1601

«Бембі: Розплата» Якщо ви думали, що після оголошення кривавого жаху Вінні-Пуха ваші дитячі спогади були повністю зруйновані, ви дуже помилялися. Виявляється, цього разу творці будуть націлені на іншого культового персонажа – милого оленя Бембі.

За даними Comicbook, Ріс Уотерфілд, режисер фільму «Вінні-Пух: Кров і мед», і Скотт Джеффрі підтвердили, що планують створити фільм жахів «Бембі: Розплата», який стане історією оленя, який прагне помститися за вбивство своєї матері.

Фільм є надзвичайно темною інтерпретацією історії 1928 року, яку ми всі знаємо і любимо. Натхненний візуальним дизайном, який використовується в ритуалі Netflix, я можу сказати, що Бембі буде безжальною машиною для вбивства, яка ховається в пустелі. Приготуйтеся до бембі зі сказом. – сказав Джеффрі.

Якщо вам цікаво, як можливо, що творці мають право перетворити казку в темну історію, нагадаємо, що в цьому році персонаж Бембі – як і Вінні-Пух – потрапив у суспільне надбання. Це означає, що кожен бажаючий тепер може створити власну версію відомої історії.

Зйомки для фільму жахів про милого парнокопитного вихованця мають розпочатися наприкінці січня 2023 року. Однак перш ніж Бембі почне знецінювати своїх жертв, вищезгаданий Вінні-Пух: Кров і Мед потраплять в кінотеатри. Прем’єра цього своєрідного хоррора запланована на 15 лютого 2023 року.

Якщо ви хочете згадати анімацію Бембі з 1942 року, ви можете знайти її на платформі Disney+ поряд з багатьма іншими класичними та новішими постановками.

Source