Том Холланд — Зорро? Антоніо Бандерас про ідею наступника Маски Зорро

Маска Зорро
Джерело фото: Маска Зорро, Мартін Кемпбелл, TriStar Pictures, 1998, Людина-павук: Немає шляху додому, Джон Уоттс, Marvel Studios, 2021

Антоніо Бандерас – який зіграв роль легендарного Зорро – поділився ідеєю для третьої частини культового серіалу. Крім того, зірка розповіла, кого побачить в ролі свого наступника.

Іспанський актор Антоніо Бандерас зробив свій слід у світовій кінематографії багатьма знаковими ролями, але однією з найпопулярніших стало зображення героя в масці Зорро у фільмі 1998 року «Маска Зорро» та його продовженні з 2005 року. Тим часом в інтерв’ю ComicBook актор поділився планами на можливу третю частину популярного серіалу.

Виявляється, Бандерас все ще відкритий для повернення до ролі Зорро і не посоромився б прийняти роль в наступному фільмі. Цікаво, що у актора вже в голові є план того, як могла б виглядати його вистава. Іспанець розповів, що був би радий стати наставником для свого молодшого наступника, як це зробив Ентоні Хопкінс у своїй справі в 1998 році.

Звичайно, я б розглядав цей варіант, чому б і ні? В одному з сьогоднішніх інтерв’ю я вже говорив, що якби це був Зорро, я б зробив те ж саме, що і Ентоні Хопкінс у своєму першому фільмі, який полягає в тому, щоб знайти свого наступника.

Однак найцікавішим, і, мабуть, спірним для багатьох шанувальників є те, що, на думку Бандераса, ідеальним кандидатом на роль його учня був би Том Холланд, з яким він працював над фільмом «Незвідані».

Я грав з ним незвіданим. Він дуже енергійний, життєрадісний і має цю іскру. Чому ні? – здивувала зірка.

На жаль, жодного кінематографічного шоу про Zorro наразі немає в роботі. Найближчим до реалізації був проект кількарічної давності, коли головного героя мав зіграти Гаель Гарсія Берналь, який нещодавно прославився своєю грою у фільмі Marvel – «Перевертень вночі».

Наостанок варто згадати, що подивитися фільм «Маска Зорро» можна на Netflix.

Source