Warner Bros. не схвалила ідею створити пародію на Гаррі Поттера

пародія на Гаррі Поттера.
Історія Аль Янковича, Ерік Аппель, Смішний або помри, 2022, Гаррі Поттер і Закон Фенікса, Девід Йейтс, Warner Bros., 2007

Дивний Аль Янкович хотів створити музичну пародію на Гаррі Поттера. Артист навіть звернувся за дозволом до влади Warner Bros., але ті відмовилися.

Музикант Дивний Аль Янкович, відомий переробкою пісень інших виконавців, одного разу планував створити власну гумористичну версію «Теми Гедвіги» з фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь». Таким чином, це була б чергова пародія на багату колекцію творця. Раніше він взяв на себе m.in саундтрек з «Зоряних воєн» або популярну пісню Gangsta’s Paradise покійного репера Coolio.

В інтерв’ю The Hollywood Reporter Янкович розповів, що, хоча йому не потрібно було мати схвалення Warner Bros. для своєї пародії, він вирішив зробити виняток для студії. На жаль, представники студії не схвалили ідею коміка. В результаті чоловік поважав їхню думку і відмовився від створення смішної пісні про пригоди Гаррі Поттера.

Я не думаю, що коли-небудь згадував про це. Це було десятиліття-два тому… Я зв’язався з Warner Bros. Я звернувся до кінокомпанії лише за їхнім загальним благословенням. Я сказав: «Гей, я хотів би зробити пародію на Гаррі Поттера». Я думаю, що тоді вони сказали мені щось на кшталт «ні», але також можливо, що вони мені ніколи не відповідали… Іноді, коли ви маєте справу з серіалами і просите дозволу у творців, є так багато людей, які можуть сказати «ні» і зазвичай це роблять».

Цікаво, що після того, як Warner Bros. відмовилася, Янкович зрозумів, що не варто просити у власників дозволу на пародію, але потім, можливо, вибачитися за те, що це було зроблено.

Це навчило мене, що, роблячи пародію на серіал, зазвичай краще просто зробити це і попросити вибачення, ніж дозволу ».

Але повернемося до Гаррі Поттера в кінці. Янкович певним чином реалізував свої старі плани. Хоча він не створив пісню про культового чарівника, його кіновиконавець Деніел Редкліфф зіграв музику в своїй біографії Weird: The Al Yankovic Story.

На момент написання цього повідомлення ми ще не знаємо, коли згаданий фільм буде доступний для перегляду в Україні.

Source