Список серіалів і фільмів Disney Plus на грудень 2022 року

У грудні на Disney+ вас чекає багатий список серіалів і фільмів та цікавих новин. Прем’єру серіалу «Скарб націй: На межі історії» нарешті побачать, але і це ще не все, адже Кевін також приєднається до бібліотеки сервісу поодинці в Нью-Йорку.

Список серіалів і фільмів
Спостерігайте, як вони крутяться; режисер Том Джордж; Дісней+; 2022

Грудень — пора Різдва, але це не означає, що всі прем’єри повинні зачіпати різдвяну тематику. Протягом найближчого місяця на Disney+ будуть представлені постановки, які порадують шанувальників святкової атмосфери. Також знайдеться щось для людей, які захочуть відірватися від зимово-різдвяного клімату. Це відмінна можливість знову включити Disney+ і дозволити собі захопитися прем’єрами.

Дісней+ 2022
Щоденник хитрощів: правила Родріка; режисер Люк Кормікан; Дісней+; 2022

Любителі класичних кримінальних історій будуть в захваті, і це все завдяки постановці Watch як вони знімаютьсяДоступний виключно на Disney+, фільм розповість історію втомленого інспектора Стоппарда і його молодого і недосвідченого компаньйона, констебля Сталкера. Обидва зіткнуться з таємницею вбивства ключового актора майбутньої п’єси. Чим більше підказок вони відкривають, тим ширше стає вся інтрига.

Ті, хто вважає за краще невимушені, сімейні розваги, зможуть подивитися «Щоденник хитруна: Правила Родріка». Друга частина екранізації популярних книг присвячена стосункам головного героя, Грега Хеффлі, зі своїм старшим братом Родріком. Для бунтівного старшокласника найголовніше — це музика і побічне хобі, яке мучить Грега. Адже старший з братів і сестер любить свого молодшого брата.

Національне надбання: на межі історії; Міра Наїр; Дісней+; 2022
Національне надбання: на межі історії; Міра Наїр; Дісней+; 2022

Велика пригода і таємничість чекає глядачів в серіалі «Національне надбання: На межі історії». Джесс Валенсуела отримує загадкову підказку, яка приводить жінку до давно втраченого скарбу.

Виявляється, все пов’язано з померлим батьком майбутньої авантюристки, що лише приводить в рух її бажання розгадати інтригу. На жаль, Джессу доведеться змагатися з торговцем антикваріатом, для якого рахується тільки прибуток.

«Наївняк» — серіал, який вражає зовсім іншими тонами. Хуліо Лопес — молода людина, до сих пір живе з батьками і зустрічається з дівчиною. Крім того, він уникає відповідальності за своє життя будь-якою ціною.

Щодня він працює в організації «Обійми не головорізи», яка допомагає колишнім злочинцям повернутися на шлях. Все ускладнюється, коли інший, хто потребує допомоги, — двоюрідний брат Хуліо, Луїс. Екс-бандит переїжджає в сім’ю і з цього моменту ми стаємо свідками перекручених ситуацій.

Прем’єри фільмів та серіалів за грудень 2022 року

Source