Зоряні війни Андор — Що ми знаємо про 2 сезон Disney Plus?

Зоряні війни: Андор — Що ми знаємо про 2 сезон Disney Plus?
Зоряні війни: Андор — Що ми знаємо про 2 сезон Disney Plus?

Зоряні війни Андор — перший сезон Андора приніс шанувальникам «Зоряних воєн» приголомшливий досвід. Не дивно, що очікування наступних серій може бути дуже тривалим, а нетерпіння досягає свого зеніту.

Повільно, однак, настає час збору інформації про другу серію. Тоні Гілрой розповів про це в недавньому інтерв’ю для Collider. Що показав шоураннер Andor про наступні епізоди?

Я знаю, що кожні три епізоди в другому сезоні буде річний стрибок у часі. Однак чи відбудеться перший епізод відразу через рік після подій фіналу, або ви будете чекати до наступного епізоду?

Тоні Гілрой: Ні, ні. Пройде рік після побаченого. За цей час багато чого сталося.

Я припускаю, що Стеллан [Скарсгард] є частиною другого сезону, але чи можете ви підтвердити, що він повертається? Хто ще буде в другій серії?

Тоні Гілрой: Той, хто виживає, чи не так? Кожен, хто вижив, а ми піклуємося про нього, повинен повернутися.

Приємно чути від творця серіалу, що підтверджує …

Тоні Гілрой: Так, ніхто не був убитий. Я не збираюся нікого вбивати під час цієї перерви. Тож якщо вони живуть, але я не збираюся обіцяти, як довго. Але якщо вони жили в шоу, то і з’являться. Люди постійно запитують мене про Енді Серкіса, і я кажу їм: «Я не знаю. Він не помер». Якщо вони не загинули, то їх все одно враховують.

Ви щойно підняли питання, яке я хотів запитати. Всі були зворушені виступом Енді. Чи є шанс, що він повернеться в другому сезоні?

Тоні Гілрой: Я не відповідаю на це питання. Можливо, у нього буде власний серіал на Disney+.

Ясний.

Тоні Гілрой: покровитель кіно Лоя. Можливо, в майбутньому він стане морським юристом. Або інструктор з плавання.

Чи побачать шанувальники зустріч Кассіана з K-2SO у другому сезоні?

Тоні Гілрой: Я думаю, що це один із обов’язків другої серії. Якщо ми збираємося зайти в Rogue 1, ми повинні це показати.

Під час створення першого сезону ви, безумовно, багато чому навчилися. Чи був він достатньо великим, який ви збираєтеся використовувати в наступній серії?

Тоні Гілрой: Звичайно, напевно, мільйон речей. Я починав досить наївно, але добре, що ти не знаєш все відразу, тому що весь час рухаєшся вперед. Тому я думаю, що всі залякані, дізнавшись, як далеко нам усім доведеться зайти протягом наступних двох років, щоб це зробити. Ми дізналися величезну кількість нового. Я вийшов зі студії в п’ятницю, впевненість була високою, і люди відчували себе дуже спокійно, тому що ми знаємо, що маємо один одного, і ми знаємо, як це зрозуміти.

Доведеться трохи довше чекати наслідків роботи на знімальному майданчику другого сезону. Робота над другою серією Андорри тільки почалася, тому вона, ймовірно, закінчиться в наступному році.

Source