Ще одна зірка Гаррі Поттера заступається за Джоан Роулінг

Гаррі Поттера
Ще одна зірка Гаррі Поттера заступається за Джоан Роулінг

В даний час автор пригод Гаррі Поттера Джоан Роулінг є однією з найбільш суперечливих людей в шоу-бізнесі і поляризує шанувальників своєї творчості. Серія твітів, яку деякі люди вважають трансфобною, викликала шторм, який триває донині.

Хелена Бонем Картер розповіла з цього приводу в інтерв’ю The Times. За словами актриси, кожен має право на власну думку, і ми не повинні судити, якщо не знаємо, що вплинуло на розглянуті погляди:

Я думаю, що вона загнана в кут. Судячи з того, що людина досягла крайніх масштабів. Вона має право на свою думку, особливо якщо стала жертвою жорстокого поводження. Кожен має свою особисту історію травм і формує свої погляди на їх основі, і тому ми повинні поважати людей і біль, який їх сформував. Не обов’язково про все домовлятися, адже це було б божевільно і нудно.

Роулінг не була агресивною у своїх висловлюваннях, вона сказала щось, виходячи зі свого досвіду. Особисто я думаю, що [колеги по знімальному майданчику] повинні дозволити їй мати свою думку, але я відчуваю, що вони дійсно хочуть захистити своїх шанувальників, а також своє покоління.

Письменника також регулярно захищає актор ролі лорда Волдеморта, тобто Ральф Файнс. У жовтні він дав інтерв’ю New York Times і охарактеризував напади на Джоан Роулінг як огидні.

Іншої думки дотримується Емма Уотсон, яка під час гала-церемонії вручення премії Британської академії повинна булазаявити, що повернеться у всесвіт про Гаррі Поттера тільки в тому випадку, якщо автор роману не буде залучений до твору.

Це означає, що будь-які майбутні проекти, пов’язані з оригінальним складом персонажів, знаходяться під питанням.

Source