Фільм Підземелля і дракони стане комедією, але він не буде висміювати гру

Підземелля і дракони
Підземелля і дракони / Dungeons & Dragons

Підземелля і дракони / Dungeons & Dragons багато хто вважає предтечею жанру фентезійних рольових ігор. Незважаючи на величезну популярність, попередні постановки з всесвіту Dungeons and Dragons не користувалися великою прихильністю шанувальників. Тому не дивно, що шанувальники бренду до сих пір побоюються, що Dungeons & Dragons: Thief Honor може розділити долю своїх попередників.

На щастя – принаймні, це те, що ми маємо для історії – останнім проектом керують люди, які підходять до вихідного матеріалу з великою повагою. В інтерв’ю журналу Empire (через ScreenRant) режисери фільму Джон Френсіс Дейлі та Джонатан Голдштейн розповіли, що хоча їхня картина буде комедією, вона не образить ні гравців, ні гру. В інтерв’ю журналістам творці відзначають, що учасники D&D не сприймають веселощі занадто серйозно і іноді висміюють один одного, але ніколи не на самій грі. Дейлі і Голдштейн вирішили дотримуватися тієї ж філософії при створенні фільму.

[…] дух гри [на якій заснований фільм ] D&D — це група людей за столом, які іноді висміюють один одного, але не наважуються жартувати про гру. […] Я хочу провести час з персонажами, яких ми створюємо. І я б не хотів проводити час з кимось, хто ставиться до речей занадто серйозно. Для нас це дуже смішно. Наприклад, хто встановлює ці правила? Ми не можемо просто вимкнути ту частину нашого мозку, яка ставить під сумнів речі, тому ми ставимо під сумнів усі дані жанру фентезі. Ось і задоволення від створення такого фільму! – пояснюють режисери.

Наостанок нагадаємо, що в «Підземеллях і драконах: злодійська честь» зіграють m.in Х’ю Грант, Мішель Родрігес, Кріс Пайн, Джастіс Сміт і Софія Лілліс. Джонатан Голдштейн і Джон Френсіс Дейлі режисують і пишуть.

У кінотеатрах шоу Підземелля і дракони / Dungeons & Dragons дебютує 31 березня 2023 року.

Source