Найкращий мафіозний фільм або як неіснуючий фільм Мартіна Скорсезе підкорює інтернет.

За останній тиждень тисячі користувачів Tumblr зайнялися жартом, який перевершив очікування всіх. Ми пояснюємо, що відбувається з неіснуючим фільмом Скорсезе.
Найкращий мафіозний фільм
Найкращий мафіозний фільм

Гончаров — робота Мартіна Скорсезе 1973 року з Робертом Де Ніро в головній ролі, багатьма описується як «найкращий мафіозний фільм у світі». Це один з найбільш ранніх проектів в кар’єрі відомого режисера, і незважаючи на те, що він ніколи не мав офіційної прем’єри, через що був опущений з багатьох престижних конкурсів, він отримав чимале визнання у шанувальників кінематографа.

Однак є одна проблема з Гончаровим. А саме цей фільм… не існує. Насправді його ніколи не існувало. Все, що про нього відомо, придумали користувачі «Tumblr», які вирішили зайнятися спочатку невинним жартом, в результаті сприяючи своєрідному феномену поп-культури. Рідко коли тисячі людей з усього світу колективно працюють над розробкою одного мему в таких величезних масштабах.

Генезис Гончарова

Сьогодні важко не натрапити на меми, інформацію або картини, пов’язані з цим фільмом. Однак, якщо ми хочемо дізнатися, про що йдеться, необхідно повернутися до самого початку.

Все почалося кілька років тому, коли один користувач tumblr поділився фотографією підробленого взуття з загадковою нашивкою. Ви можете побачити цю картинку нижче:

Цей непомітний пост за останній тиждень набув великого розголосу і швидко змінився зі звичайної, смішної картинки на масову LARP. Безумовно, ключову роль у розвитку жарту зіграв користувач «Tumblr» з ніком Belzeebub, який створив постер фільму, в тому числі актори, часто співпрацюють зі Скорсезе і інформацію зі знаменитої нашивки на взутті. Ви можете побачити роботу нижче:

В даний час в розробці цього фан-проекту беруть участь тисячі користувачів з усього світу. Кожен з них вносить свій внесок шляхом: винаходу сюжетних ниток, малювання фан-арту, монтажу кадрів з інших творів, монтажу аудіо- та відеоматеріалів, перегляду фільму, розмови про нього або створення мемів.

Ідей настільки багато, що для того, щоб жодна з них не загубилася в лабіринті інших пропозицій, був створений спеціальний документ, що каталогізує кожну придуману шанувальниками деталь.

Цікаво, що навіть сам Мартін Скорсезе вирішив вплутатися в жарт. Дочка запитала його в приватному повідомленні, чи читав він статтю, згідно з якою Гончаров — неіснуючий фільм. Директор відповів: «Так. Я зняв цей фільм багато років тому».

Про що фільм Скорсезе (неіснуючий)?

Фільм розповідає історію Гончарова, колишнього власника диско-клубу, що живе в часи відразу після розпаду СРСР. Одного разу він приїжджає в Неаполь, Італія, містечко, повний організованої злочинності, де знайомиться з банкіром на ім’я Андрій.

Сутички і напруженість між двома героями призводять до численних смертей і інтриг, які напевно задовольнять шанувальників гангстерського кіно.

На жаль, любителям виду доведеться запастися терпінням, якщо вони захочуть познайомитися з Гончаровим. Наразі фільм недоступний для перегляду на жодному потоковому сервісі.

Source