Що нового в 8 серії Apple Watch?

Apple Watch
Apple Watch

Останнє покоління Apple Watch дебютувало у вересні 2022 року, внісши багато суттєвих змін у порівнянні зі своїм попередником. Дізнайтеся все про цьогорічне видання найпопулярніших годинників у світі.

Нещодавно представлений Apple Watch Series 8 ще більше, ніж раніше, зосереджений на моніторингу здоров’я, вимірюванні його параметрів, а також безпеки користувачів. Гаджет краще і швидше інтерпретує дані, отримані за допомогою просунутих датчиків, і представляє їх в розбірливому вигляді на нев’янучому дисплеї Retina. Устаткування, звичайно ж, добротне, стійке до механічних пошкоджень і води.


Apple Watch Series 8 — Здоров’я має важливе значення

Apple ще раз підкреслює важливість здорового способу життя. Інженери з Купертіно розробили інноваційний датчик температури, яким оснащена остання модель. . Його дія буде корисною в першу чергу для жінок, які хочуть краще зрозуміти своє тіло та відстежувати зміни, що відбуваються в ньому , що дозволяє ще більш ефективно спостерігати менструальний цикл.

Apple також підготувала щось для людей, особливо зацікавлених у моніторингу сну. Новий Apple Watch пропонує зручний додаток Sleep, який може аналізувати дрімоти, відстежувати їх фази та представляти результати в чіткій та прозорій формі. Завдяки такому функціоналу користувач краще зрозуміє свій сон і отримає ряд підказок щодо поліпшення якості відпочинку. Також була функція вимірювання оксигенації крові і ЕКГ, які дозволяють користувачеві бути в курсі стану свого здоров’я.


Нові Apple Watch з виявленням аварійності

Використання в новій моделі акселерометра високого класу, гіроскопа і модуля GPS дозволило реалізувати функціонал під назвою Виявлені аварії. Це рішення, безумовно, новаторське і лише підраховує свій дебют у продуктах Apple. На основі даних, зібраних під час реальних зіткнень автомобілів, розроблена система, яка ефективно виявляє серйозні аварії на дорозі і самостійно зв’язується з екстреними службами, навіть коли ви без свідомості. Годинник також пропонує функціональність Fall Detection і Emergency SOS, яка активується при натисканні і утриманні фізичної кнопки на краю годинника протягом тривалого часу. Це перевірені функції, які вже врятували життя багатьом людям з усього світу.


Apple Watch Series 8 — ідеальний супутник тренування

Останнє покоління Apple Watch також може виступати в ролі спортивного годинника. Його оцінять люди, які піклуються про фізичний стан і ті, хто поставив собі за мету поліпшити свою фігуру і скинути непотрібні кілограми. Apple Watch Series 8 не тільки відстежує такі параметри, як темп, частота серцевих скорочень і спалені калорії, але також дозволяє легко персоналізувати ваші плани тренувань, щоб зробити ваші тренування максимально ефективними. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати свою дисципліну на екрані, щоб було легше відстежувати свій прогрес. Контроль за правильними добавками до і після навчання значно полегшить додаток «Ліки», а культовий додаток «Карти» допоможе в навігації до мети.

Apple Watch Series 8 випускається в двох розмірах корпусів – 45 мм і 41 мм. Користувачі можуть легко налаштувати годинник під власні переваги завдяки наявності величезної кількості циферблатів, а також безлічі видів чохлів і ремінців, тому він відмінно згодиться для будь-якого випадку