Що нового в iPhone 14 та iPhone 14 Pro?

iPhone 14 та iPhone 14 Pro перевизначають спосіб взаємодії користувача з пристроєм, серйозно ставлячись до безпеки користувачів, наприклад, розпізнаючи автомобільні аварії та повідомляючи про них екстрені служби. Удосконалення також стосуються камери, яка є найкращою камерою в історії iPhone, нових режимів фільму, а також продуктивності та енергоефективності завдяки використанню топового мобільного чіпа. Що ще потрібно знати про останні версії iPhone 14 та iPhone 14 Pro?


iPhone 14 – що нового?

iPhone 14 відновлює варіант Plus, який призначений для людей, які шукають смартфони з більшим екраном. Дисплей iPhone 14 Plus має діагональ 6,7 дюйма, що дозволяє представити ще більше тексту і робить перегляд фільмів або серіалів набагато приємніше.

Базовий, менший, варіант має екран 6.1 дюйма, а його дизайн зручний і компактний. Варто відзначити, що в обох випадках це дисплей, виконаний за технологією Super Retina XDR. Просунутий чіпсет A15 Bionic відповідає за продуктивність цих пристроїв.

Виробник також зосередився на функціях, пов’язаних з безпекою. Інженери Apple вирішили впровадити рішення під назвою «Виявлення аварій». Його ефективна робота можлива завдяки використанню нового акселерометра і гіроскопа.

Останній iPhone тепер може виявити автомобільну аварію та автоматично зв’язатися зі службами екстреної допомоги в той момент, коли користувач без свідомості або не може дотягнутися до телефону. Це функція, яка буквально рятує життя.

iPhone 14 — але камера!

Значні поліпшення були внесені і в систему камер, яка пропонує ряд рішень, корисних для любителів мобільної фотографії. Нова основна камера дозволяє робити ще більш чіткі і приголомшливі фотографії в будь-яких умовах освітлення.

Виробник також передає в руки користувачів інноваційний Action Mode, який гарантує неймовірну плавність зображення, записаного в русі. З його допомогою iPhone 14 може стати портативною екшн-камерою, готовою до запису в динамічних обставинах.

Доступний режим фільму дозволяє записувати відео в 4К зі швидкістю 24 кадри в секунду, чого не соромилися б навіть професійні кінематографісти, а фронтальна камера TrueDepth може похвалитися автофокусом, який ще швидше налаштовує різкість і полегшує групові фотографії зі значної відстані.

Айфон 14 Про

У випадку з iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max дизайнери Apple подарували справжнє шоу творчості. У верхній частині екрану вони реалізували рішення під назвою Dynamic Island, яке виводить взаємодію зі смартфоном на ще більш високий рівень.

Це місце для представлення важливих сповіщень, сповіщень та статусів заявок. І все це реалізується, не відволікаючи користувача і не заважаючи його роботі.

У задній частині смартфона ми знаходимо високоякісну камеру на 48 Мп, яка записує зображення разом з усім багатством його кольорів та деталей. Він добре працює при поганому освітленні та пропонує роздільну здатність у форматі ProRAW у чотири рази.

Датчик, на 65 відсотків більше, ніж 13 Pro, виконаний за допомогою чотирипіксельної технології. Особливо затребуваний він у професійних фотографів, які відтепер зможуть вільно кадрувати свої знімки без втрати якості. Ціле доповнюється ширококутною камерою і телеоб’єктивом.

Що ще потрібно знати про iPhone 14 Pro?

Користувачі можуть вирішити придбати один з двох варіантів, і вони мають у своєму розпорядженні iPhone 14 Pro і модель iPhone 14 Pro Max. У меншому ми знаходимо екран Super Retina XDR з діагоналлю 6,1 дюйма, а в більшому з діагоналлю 6,7 дюйма.

У кожному з цих випадків ми можемо скористатися функціональністю негасіння дисплея, що робить екран блокування трохи темнішим, все ще представляючи найважливішу інформацію. Обчислювальна потужність моделей Pro забезпечується ультрасучасним і енергоефективним чіпом A16 Bionic, який обробляє майже 17 трильйонів операцій в секунду.

А як щодо акумулятора? Оптимізація програмного забезпечення і компонентів дозволяє працювати і грати цілий день.