Тести Radeon RX 7900 XTX в іграх. Новий король продуктивності?

Radeon RX 7900 XTX розроблений, щоб задовольнити найвибагливіших геймерів. Чи буде це так? Виробник опублікував нові результати продуктивності в декількох популярних назвах.

Ми після презентації відеокарт Radeon RX 7900 XT і Radeon RX 7900 XTX, які можуть зіпсувати ринок ігрових моделей. На що ми можемо розраховувати? Щоправда, чекати до 13 грудня офіційної прем’єри та незалежних перформанс-тестів нам ще доведеться, але в мережі з’явилися нові результати перформансу.

AMD Radeon RX 7900 XTX ігрове тестування

Перші відомості про продуктивність Radeon RX 7900 XTX були відомі вже під час презентації карт. Однак виробник оприлюднив нові дані, які можуть розкрити більше деталей про верхній дизайн «червоних».

Radeon RX 7900 XTX — це топовий дизайн від покоління RDNA 3, який покликаний задовольнити найвибагливіших геймерів. Виробник використовував тут графічний чіп amd Navi 31 XTX з 6144 потоковими процесорами і 24 Гб 384-бітної пам’яті GDDR6.

На яку продуктивність ми можемо розраховувати? Ми дізналися про результати продуктивності декількох нових ігор в дозволі 4К на максимальних налаштуваннях (протестовано на платформі з процесором amd Ryzen 9 7900X і 32 Гб пам’яті DDR5-6000 з включеною AMD Smart Access Memory).

Отже, видно, що нова карта легко впорається з останніми титрами в дозволі 4К (і навіть з активним трасуванням променів). У God of War, Red Dead Redemption 2 і Assassin’s Creed Valhalla це 93 — 109 кадрів в секунду, тоді як в Call of Duty: Modern Warfare 2, Resident Evil Village (Рей Трасінг) і Doom Eternal (Raytracing) середня плинність вже перевищує 130 кадрів в секунду.

GeForce RTX 4090 - wydajność w Assassin's Creed Valhalla

GeForce RTX 4090 - wydajność w Red Dead Redemption 2

GeForce RTX 4090 - wydajność w Resident Evil Village

Швидке порівняння з результатами, наявними в Мережі, показує, що новий флагман «червоних» в деяких титрах може бути явно слабкіше моделі GeForce RTX 4090 (і це лише швидке порівняння, адже на кону стоять різні платформи і тестові місця).

Варто, однак, відзначити, що rtx також коштує набагато дорожче (1599 проти 999 доларів). У такій ситуації новий Radeon може виявитися більш економічно вигідним вибором. Як це буде на практиці? Дізнаємося після офіційної прем’єри, коли зможемо поглянути на незалежні порівняння вистав (на той час також буде GeForce RTX 4080).