Серіал Західний світ може бути скасовано після 4 сезонів

Серіал Західний світ може стати ще однією жертвою скорочень Warner Bros. у пошуках заощаджень. У червні 2022 року відбулася прем’єра четвертого сезону. У другій половині жовтня цього року Джонатан Нолан і Ліза Джой розповіли Variety, що сподіваються на п’яту фінальну серію і ведуть переговори з HBO.

Однак, як ми тепер знаємо, нічого не досягнуто. І HBO, і шоураннери оприлюднили заяви з цього приводу через Viarets:

Протягом чотирьох сезонів Ліза та Йона брали глядачів на запаморочливу одіссею, яка щоразу піднімала планку. За це ми неймовірно вдячні їм, акторському складу, продюсерам і всій знімальній групі, а також партнерам з Kilter Films, Bad Robot і Warner Bros. Television. Приєднатися до них було захоплюючим досвідом.

Створення Westworld стало однією з яскравих плям в нашій кар’єрі. Ми дуже вдячні нашому неординарному акторському складу і знімальній групі за створення незабутніх персонажів і відмінних світів.

Розповідати історію про майбутнє свідомості (людської та іншої) було привілеєм. Ми могли б зробити це в цьому короткому вікні простору-часу, перш ніж наші майстри ШІ заборонять нам це робити.

Westworld спочатку розповів історію ігрового парку, де людиноподібні роботи надавали відвідувачам розваги в стилі Дикого Заходу.

З другого сезону історія почала виходити за свої початкові рамки і росла в масштабах. В даний час бажаючі все ще можуть подивитися всі чотири сезони Westworld на HBO Max.