Що таке сухий шампунь? Як користуватися сухим шампунем?

Що таке сухий шампунь Як користуватися сухим шампунем

Чи знаєте ви, як користуватися сухим шампунем? Перевірте, чи багато ви знаєте про нього. Сухий шампунь у вигляді пульверизатора — це сучасний косметичний засіб для освіження волосся, про який більшість з вас, безумовно, вже чули, але не у всіх вистачило сміливості спробувати його особисто.

Сухі шампуні — це відповідь косметичних компаній на сьогоднішній стрімкий спосіб життя, коли більшість з нас повинні бути не тільки креативними 24 години на добу, але і виглядати бездоганно протягом усього дня.
Хоча сухий шампунь є своєрідною косметичною новинкою, він не є незабутнім відкриттям.

Вже наші бабусі освіжали волосся подібними речовинами, які вбирають непривабливе шкірне сало. З цією метою на волосся прикладали кукурудзяний, картопляний або рисовий крохмаль. Сьогодні освіжаючі порошки для волосся мають практичну спреєву форму або бувають в менш комфортній пухкій формі. Перевірте, як користуватися сухим шампунем.

Як користуватися сухим шампунем?

Сухий шампунь зазвичай має зручну форму спрею. Перед тим як намазати порошок на волосся, слід ретельно струсити ємність з його вмістом. Ви розпорошуєте косметичний засіб з відстані близько 20-30 см, як лак для волосся, прямо біля основи волосся.

Кількість косметичних засобів необхідно підлаштовувати під свої потреби. Є люди, які подають невелику кількість, є і ті, кого влаштує дуже рясне розпилення порошку на волосся. Якщо ви помітили білий пил на маківці, не хвилюйтеся. Залишений на голові косметичний засіб приблизно на 5 хвилин вбирає в себе всі домішки і запахи.

Через кілька хвилин помасажуйте зайвий порошок в волосся, переважно в шкіру голови, руками, а при необхідності ретельно розчешіть залишки косметичного засобу. Волосся повинні бути оновленими і блискучими.

Доречі, а як використовувати сухий шампунь для темного волосся? Сухі шампуні нерідко залишають білий осад, тому вам краще одразу звернути на це увагу і обирати продукт в тон з вашим волоссям. Якщо у вас темне волосся,  зверніть більше уваги на те, чи не можна після використання пудри побачити білі частинки і чи естетично виглядає зачіска.

Не рекомендується використовувати косметичну пудру людям з дуже пошкодженим або сухим волоссям, щоб не посилювати це явище. Якщо ваше волосся стає на вигляд наче жирним та непривабливим, тоді вам не потрібен цей вид косметики.

сухий шампунь для темного волосся

Роль і склад сухого шампуню

Сухий шампунь заснований в основному на порошку, який вбирає зайвий шкіряний жир і зменшує погані запахи. Іншими інгредієнтами сухих шампунів зазвичай є речовини, що кондиціонують волосся, такі як екстракти лікарських рослин, ефірні масла або живильні вітаміни, які стимулюють кровообіг шкіри голови.

Сухий шампунь очищає несвіжі зачіски від відкладень пилу, бруду і шкіряногу жиру, накопичуючись на поверхні волосся кожен день. Він не замінює основну гігієнічну процедуру, тобто миття волосся. Основна роль сухого шампуню полягає в тому, щоб продовжити свіжість нашого волосся, особливо коли ми схильні до надмірно жирної шкіри, або наше волосся швидко втрачає форму.

Великою перевагою косметичного засобу на основі пудри є той факт, що ми можемо носити його з собою і використовувати в дорозі, в лікарні, перед важливою промовою, або коли ми не в змозі подбати про якість зачіски традиційним способом.

Сухий шампунь також добре працює в домашніх умовах, будучи альтернативою щоденному миттю волосся, яке в разі довгого волосся досить обтяжливе. Сухий шампунь надає тонким волоссям ефект підняття вгору та обєму, що ще більше спонукає його використовувати власникам ніжного, тонкого і не рідко випадаючого волосся, для того щоб додати обєму.

Як часто можна освіжати волосся сухим шампунем?

Сухий шампунь може бути косметичним засобом для повсякденного використання, але він не повинен замінювати класичний догляд, тобто миття і харчування волосся поживними речовинами. Занадто часте використання косметичного засобу може дратувати шкіру голови і привести до появи лупи, або гіперчутливості цієї частини тіла.

В основному це стосується людей з чутливою шкірою голови або схильністю до алергії. Якщо ви також використовуєте сухий шампунь на довжину волосся, ви легко зможете його висушити. Найбезпечніше спостерігати за реакціями свого організму після використання косметичного засобу.

Якщо ви правильно використовуєте пудровий шампунь і не спостерігаєте ніяких змін шкіри, ви можете успішно впровадити його в свій косметичний набір інструментів. Використання косметичного засобу кожні 2,3 дня, з метою продовження свіжості волосся, здається оптимальним і безпечним для здоров’я.

Сухий шампунь Batiste – абсолютний хіт!

Сухий шампунь Batiste – абсолютний хіт!Сухий шампунь Batiste полюбився багатьом жінкам і став для них косметичним must-have. Цей бренд родом з Великобританії. Формула косметики заснована на рисовому крохмалі, і їх беззаперечною перевагою є в першу чергу безліч ароматів і типів, тому ми можемо адаптувати їх до нашого волосся і потреб. Пропозиція бренду Betiste включає в себе, в тому числі, такі шампуні, як:

Batiste Medium і Brunette – сухий шампунь для каштанового волосся. Він не залишає білих слідів на волоссі, тому відмінно підійде брюнеткам!

Batiste Brilliant Blonde – сухий шампунь для світлого волосся. Крім освіжаючого ефекту, він також підкреслює колір світлого волосся.

Batiste XXL Volume – сухий шампунь, що додає об’єму лаком. Він підніме волосся біля коріння!

Batiste Blush – сухий шампунь з тонким ароматом гібіскуса, апельсина, фрезії, туберози, півонії, лілії, мускусу і ветівера, приправлений трохи свіжими, зеленими нотками аромату. Ідеально підходить для любителів свіжих весняних ароматів.

Batiste Cherry 50 мл – сухий шампунь з вишневим ароматом в міні-варіанті. Його менша версія дозволяє завжди мати його під рукою! Поміщається в будь-яку сумочку.

Подивіться, як легко користуватися сухим шампунем!

 

Сухий шампунь часто врятує нашу зачіску, коли так трапляється що у нас несподіваний вихід, або ми просто хочемо освіжити волосся після тренування. Якщо ви ще не використовували його, вам обов’язково доведеться спробувати!