Список найбільш високооплачуваних ролей, ці ролі забезпечили акторів багатством

Цікаво, які ролі в кіно найкраще оплачуються? Список найбільш високооплачуваних ролей і він дивний, оскільки в ньому відсутні такі зірки, як Джонні Депп або Леонардо Ді Капріо. І там була тільки одна жінка.

Список найбільш високооплачуваних ролей

Кінозірки можуть багато заробляти, а деякі контракти стають для них воротами в реальну фортуну. Один з новостворених списків Genuine Impact представляє рейтинг найприбутковіших ролей акторів. Є образи зірок разом з фільмами, за які вони розгрібали найбільше грошей.

Список досить неочевидний, адже в першій десятці не вистачало таких фігур, як Бред Пітт, Леонардо Ді Капріо, Джонні Депп або Анджеліна Джолі, хоча вони, безсумнівно, є одними з найбільш впізнаваних акторів по всьому світу.

Найбільше заробив Кіану Рівз завдяки одній постановці, яка зібрала в цілому 156 мільйонів доларів за участь в «Реактивації матриці» і «Матричних революціях», хоча більшу частину цих грошей він віддавав на благодійність або ділився ними з людьми, що працюють на зйомках обох фільмів. До показів ставилися разом, тому що вони знімалися одночасно.

На другому місці опинився Брюс Вілліс, який отримав раунд 100 мільйонів доларів від зарплати і процентних часток в прокаті The Six Sense. Ex aequo з Віллісом на другому місці опинився також Том Круз, чия оплата за участь в Top Gun: Maverick склала всього 12,5 мільярда доларів.

Хороші умови контракту і, ймовірно, високий відсоток акцій означали, що Круз в підсумку заробив на цьому фільмі майже в десять разів більше 100 мільйонів доларів. Таку ж суму винагороди йому принесла «Війна світів» і «Місія: Неможливе 2». Те ж саме місце, що і попередні два джентльмена, зайняв і Вілл Сміт, який отримав в цілому 100 мільйонів доларів за роль в «Чоловіках в чорному 3». Вирівнювання цих зірок випливає з алфавітного порядку.

Список найбільш високооплачуваних ролей
Список найбільш високооплачуваних акторів

На п’ятому місці опинився Роберт Дауні-молодший, який вийшов найкращим за такими фільмами, як «Залізна людина 3», «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Фінал». Кожне з цих виробництв приносило йому прибуток в розмірі 75 мільйонів доларів.

Серед десяти найбільш високооплачуваних ролей була лише одна жінка – її зіграла Сандра Баллок. Виступаючи в «Гравітації», вона заробила 70 мільйонів доларів. Таку ж суму Том Хенкс отримав і за головну роль у фільмі «Форест Гамп». Відразу після нього Том Круз знову з’являється на восьмому місці. Його роль у фільмі «Місія неможлива» дала йому прибуток у розмірі 70 мільйонів доларів.

Гаррісон Форд заробив трохи менше, ніж ці троє на одному фільмі. Його участь у виробництві «Індіани Джонса і Королівства кришталевого черепа» принесло йому 65 мільйонів доларів винагороди.

Рейтинг, створений Genuine Impact, замикається з Джеком Ніколсоном, який отримав 60 мільйонів доларів за роль у фільмі «Бетмен» з 1989 року. З огляду на часи, коли відбулася прем’єра фільму, це було дійсно багато.

Майже можна було включити Леонардо Ді Капріо, який стоїть відразу за Джеком Ніколсоном. За участь в «Зародженні» актор заробив 59 мільйонів доларів, а на «Титаніку» – 40 мільйонів доларів, хоча спочатку він повинен був влаштуватися на базову зарплату в 2, 5 мільйона доларів. Крім того, спочатку норовливий Лео ледь не попрощався з роллю Джека Доусона.

На дванадцятому місці опинився б Джонні Депп з фільмом «Пірати Карибського моря: У невідомих водах». Основна зарплата актора в цьому випадку становила гарантовані 35 мільйонів доларів. Загалом Депп отримав $55 млн.

Наступна найбільш високооплачувана жіноча роль знаходиться лише на п’ятнадцятому місці. Кемерон Діаз — друга актриса, яка найбільше заробила за роль у фільмі (Погана жінка — 42 мільйони доларів від зарплати та касових зборів).

Source