Twitter з рекордними результатами! Кількість нових користувачів найвища в історії!

Twitter з рекордними результатами! Кількість нових користувачів найвища в історії!
Twitter з рекордними результатами! Кількість нових користувачів найвища в історії!

У Twitter з’являється все більше нових користувачів — за словами Ілона Маска, Twitter з рекордними результатами нових користувачів і їх кількість найвища в історії. Як виявляється, сервіс також добре справляється з людьми, що розпалюють ненависть.

Twitter з рекордними результатами

Після досить хаотичного часу в Twitter і суперечок, пов’язаних з підпискою на Twitter Blue, Ілон Маск оголосив про подальші рішення. Одним з них буде маркування верифікованих рахунків різними кольорами (золотий для компаній, сірий для державних рахунків і синій для приватних осіб). Чи допоможе це?

Однозначно сказати на даний момент складно. Останні повідомлення можуть свідчити про те, що сервіс працює погано – мільярдер не виключає банкрутства сервісу в наступному році і також не можна не згадати про те, що багато людей тікають з Twitter в Мастодон. Однак, як виявляється, на платформі Ілона Маска це не так вже й погано.

З 16 листопада щодня протягом наступних 7 днів в Twitter реєструвалося в середньому понад 2 мільйони користувачів, що на 66% більше, ніж на аналогічному тижні 2021 року. Більше того, зросла і активність користувачів – в середньому це становило майже 8 мільярдів хвилин на день активного використання сайту. Це на 30% перевищує результат, досягнутий за аналогічний період минулого року.

А як щодо мови ворожнечі в Twitter?

Через кілька днів після того, як Ілон Маск став власником Twitter, кількість контенту, розміщеного на сайті, що містить мову ворожнечі, збільшилася. Це означало, що кількість людей, які бачили такі типи твітів, значно зросла.

Однак зараз перегляди дописів, пов’язаних з мовою ворожнечі, повернулися на той же рівень, що і до того, як Маск захопив сайт. У своєму пості мільярдер заявив, що кількість переглядів мови ворожнечі впала на 1/3 в порівнянні з рівнем до піку.

Ілон Маск, однак, не вказав, чи зменшилася кількість опублікованих мов ворожнечі. Також мало що відомо про те, як збиралися ці дані. Згідно з відповіддю власника Twitter, на графіку видно пости, що містять вульгарні слова, що говорить про те, що він був шокований змістом списку заборонених виразів на сайті.

Він також прокоментував, що лише 1500 облікових записів спричинили початкове збільшення кількості публікацій про мову ворожнечі, і що частина скорочення переглядів була досягнута за рахунок зменшення максимальної кількості твітів, які може публікувати обліковий запис.

Source