Як заробити в Інтернеті, не виходячи з дому – 15 способів!

Питанням про те, як заробити в інтернеті, задається дуже багато людей. Потенційно вкрай заманливо – зручно розташуватися в улюбленому кріслі і тільки за допомогою комп’ютера заробляти гроші. Нижче ви дізнаєтеся 15 перевірених способів заробити гроші в Інтернеті, не виходячи з дому, і таким чином заробити додаткові гроші або навіть забезпечити своє основне джерело доходу.

Як заробити в Інтернеті
Як заробити в Інтернеті

З цієї статті ви дізнаєтесь:

 • Чи безпечно заробляти гроші в Інтернеті, не виходячи з дому?
 • Як заробити в Інтернеті – 15 способів
 • Які професії зараз можна виконувати дистанційно?
 • На що слід звернути увагу, вирішивши заробити гроші в Інтернеті?
 • Як почати заробляти гроші в Інтернеті?

Сьогодні у віртуальному світі існує інтенсивне професійне та ділове життя. Інтернет став відмінним каналом для спілкування, а також способом охопити величезну кількість клієнтів. Однак в Інтернеті заробляють не тільки компанії, а й звичайні люди. Заробіток для них включає такі варіанти в себе як онлайн-торгівля, партнерський маркетинг і навіть ведення трендових каналів у соціальних мережах. Однак існує набагато більше способів заробляти гроші в Інтернеті.

Чи безпечно заробляти гроші в Інтернеті?

Заробіток в Інтернеті може бути максимально безпечним і приносити досить великий дохід. Є багато професій, які вже виконуються виключно онлайн. Представники таких професій просто мають свій офіс вдома, але на практиці, завдяки мобільному інтернету, вони можуть працювати де завгодно, наприклад, в кафе, парку або на пляжі.

Віддалену роботу можна розглядати як додаткову діяльність або основне джерело доходу. Однак це міф, що ви можете заробити горезвісні статки в Інтернеті без зусиль – заробіток у віртуальному світі вимагає точно такої ж відданості та наполегливості, як і в «реальному світі». Просто робота виконується в більш комфортних умовах і будучи сам собі начальником.

Якщо ви мрієте про таку роботу, не виходячи з дому, заробляйте гроші в Інтернеті, але пам’ятайте про обережність. У Мережі не бракує шахраїв, які намагаються скористатися людьми, які шукають гроші в інтернеті. Як не бути обдуреним, ми розповімо вам далі по тексту. Однак для початку з’ясуємо, як заробляти в Інтернеті, тобто які взагалі можливості в цій сфері.

Як заробити в Інтернеті – 15 способів

Як заробити в Інтернеті

Якщо вам цікаво, як почати заробляти гроші в Інтернеті, спочатку подумайте, які навички або ресурси ви можете використовувати для цього. Можливо, у вас є хист до торгівлі, створення чудової графіки або у вас є популярний сайт, популярність якого можна конвертувати в конкретний прибуток? Це лише приклади, адже існує набагато більше методів заробітку в Інтернеті.

Нижче ви дізнаєтеся, як заробити в Інтернеті 15 різними способами. Ознайомтеся з усіма пропозиціями, виберіть найкраще для вас і… Просто починайте!

1. Партнерський маркетинг

Почнемо з того, як швидко заробити в Інтернеті без ризику і без залучення капіталу, а також без необхідності придбання спеціалізованих знань. Рішенням є партнерський маркетинг, який сьогодні дуже популярний завдяки тому, що надзвичайно простим і дружнім способом дозволяє заробляти додаткові гроші.

Партнерський маркетинг — це коли ви приєднуєтесь до партнерської програми, запропонованої вибраною компанією, а потім рекомендуєте її продукти чи послуги. Ви можете зробити це, наприклад, через свій веб-сайт, блог, профіль у соціальних мережах або навіть тематичні форуми. Якщо користувач перейде по партнерському посиланню, яке ви розповсюдили по різним соц.майданчикам в інтернеті, ви отримаєте комісію від партнера. Таким чином, вам не потрібно багато робити, щоб заробляти гроші.

Скільки ви заробите на партнерському маркетингу? Заробіток тут дуже різноманітний – від декількох сотень до десятків тисяч доларів на місяць.

2. Написання блогу

Напевно ви чули про те, що також можна заробити гроші в інтернеті, написавши блог. Запустити його — це чисте задоволення для людей, які захоплені сферою і хочуть поділитися своїми знаннями або досвідом з іншими користувачами мережі. Тому тематика блогів надзвичайно різноманітна, тому що існують кулінарні блоги, блоги про подорожі, блоги про здорове харчування, дизайн інтер’єру або про управління домашніми фінансами.

Але як заробити на блозі? Серед найбільш популярних методів можна виділити:

 • Розміщення спонсорських статей в блозі – вам тут платять тільки за їх публікацію
 • Партнерські програми – достатньо розміщувати партнерські посилання в записах блогу

Заробіток від написання блогу залежить від його охоплення, а значить і кількості читачів. Тому варто витратити час на його позиціонування в пошукових видачах, для чого потрібно розібратись в SEO тонкощах, також приділити увагу просуванню, наприклад, у соціальних мережах.

Скільки ви будете заробляти на своєму блозі? Близько половини блогерів заробляють не більше 1000 доларів на місяць, але найкращі навіть досягають показників у 10 000 доларів і більше.

3. Онлайн-опитування

Ще однією ідеєю для заробітку в Інтернеті є заповнення опитувань. Як заробити гроші в Інтернеті за допомогою опитувань? Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на одному з веб-сайтів, що пропонують таку роботу, а потім заповнити надіслані ними онлайн-опитування.

Однак слід пам’ятати, що не завжди ви отримуєте гроші за заповнення опитувань. Іноді він полягає в зборі балів, які потім можна обміняти на призи, наприклад, у вигляді подарункових карток або ваучерів.

Навіть якщо ви вибираєте платні опитування, не чекайте великих заробітків, адже вони рідко перевищують кілька десятків доларів на місяць. Тож це скоріше спосіб заробити додаткові гроші на зарплату або студентські кишенькові гроші.

4. Продаж товарів в Інтернеті

Продаж товарів через інтернет — це бізнес-ідея, яка може забезпечити досить велику надбавку до зарплати. Ви можете продавати, наприклад, товари, імпортовані з Китаю, власні вироби ручної роботи або вживані товари, придбані, наприклад, на блошиному ринку. Багато жінок успішно продають таким чином вживаний одяг, наприклад, брендові прикраси, знайдені в місцевих секонд-хендах.

Скільки грошей можна заробити в Інтернеті, продаючи товари? Це залежить від багатьох факторів, але прибуток тут може сягати від кількох сотень до кількох тисяч доларів на місяць.

5. Репетиторство

Ви знаєте іноземну мову, добре знаєте математику або захоплюєтеся історією? Тоді у вас є готова ідея, як заробити гроші в інтернеті. Онлайн-репетиторство користується величезною популярністю з часів пандемії, коли діти були змушені перейти на дистанційне навчання.

Все, що вам потрібно для викладання онлайн — це Skype або інший безкоштовний комунікатор. Отримати клієнтів також не проблема, оскільки ви можете рекламувати свої послуги на спеціальних порталах, та безкоштовних дошках оголошень таких наприклад як олх та інших

І скільки можна заробити? На даний момент вартість години репетиторства коливається по різному, але ви можете заробити таким чином другу зарплату за місяць.

6. Монтаж відео або обробка фотографій

Ще одна надзвичайно популярна послуга, що надається в Інтернеті, — це монтаж відео або редагування фотографій. Як заробити гроші в Інтернеті таким чином? Все, що вам потрібно зробити, це знати, як користуватися відповідним програмним забезпеченням, і ви можете пропонувати послуги з монтажу аматорських фотографій і відео для приватних клієнтів (наприклад, зі свят і весіль), створення рекламних відео для компаній або редагування відео для ютуберів і тіктокерів.

Скільки можна заробити? Наприклад, розцінки за монтаж короткометражного фільму починаються від кількох десятків доларів, тоді як за більш складні послуги потрібно заплатити до кількох сотень, а той іноді й тисяч доларів, все залежить від проєкту та вашого фаху.

7. Копірайтинг

Копірайтинг — це не що інше, як створення рекламних текстів для інтернету. Такий контент сьогодні потрібен практично всім компаніям, що продають товари та послуги в Інтернеті. Ви можете створювати їх на замовлення, якщо любите писати, володієте так званим легким пером і знаєте принципи SEO та контент-маркетингу.

Існують різні портали для копірайтерів та біржі текстів. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на них, а потім вибрати теми, над якими ви хочете працювати. Якщо ви станете досвідченим, ви також можете шукати роботу в маркетингових агентствах, які забезпечать вам постійний доступ до різних завдань.

Скільки ви будете заробляти на копірайтингу? Можливо заробляти на життя виключно написанням текстів другу середню зарплату за місяць, але якщо ви володієте якоюсь іноземною мовою на достатньому рівні, то заробіток може бути набагато вищим, так як наприклад тексти на англійській, німецькій мові особливо з написанням під SEO набагато дорожчі ніж наприклад на українській чи російській мовах.

8. Свій канал на YouTube

Ютубери також можуть розраховувати заробити досить багато. Як заробити на Youtube? Найкраще створити тематичний канал і систематично публікувати на ньому відео, наприклад, how-to, про подорожі або кулінарію. Доходи можна отримувати, зокрема, з таких джерел:

 • від партнерських програм,
 • з платної реклами,
 • від продажу власних продуктів,
 • пожертви від шанувальників

Скільки грошей можна заробити на YouTube? Це залежить від популярності каналу та кількості переглядів. За оцінками, 1 000 переглядів відео на день може принести від $2 до $10 доходу.

9. Інфлюенсер у соціальних мережах

А як ви заробляєте гроші в соціальних мережах, наприклад, Facebook, Instagram і TikTok? Один із способів — заробляти гроші за допомогою спонсорських постів або партнерських програм. Ви також можете стати інфлюенсером, тобто створити популярний канал на якусь цікаву тему і використовувати його для просування різних продуктів і послуг.

Скільки ви зароблятимете як інфлюенсер? Найкращі (читай: найпопулярніші) інфлюенсери заробляють до кількох десятків тисяч доларів за пост, але є й значно вищі та нижчі ставки.

10. Інтернет-магазин та дропшипінг

Якщо вам цікаво, як заробити гроші в Інтернеті з дому, подумайте про інтернет-магазин. Сьогодні ви можете створити його за лічені хвилини, використовуючи готові рішення. Вам також не потрібно інвестувати в товари і турбуватися про їхнє зберігання.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати дропшиппінг, тобто підключити свій магазин до оптовиків, які будуть безпосередньо обробляти замовлення ваших клієнтів. Таким чином, ви зароблятимете маржу, яка додаватиметься до оптової ціни товару. Однак, щоб розраховувати на прибуток, вам потрібно просувати свій інтернет-магазин і залучати клієнтів, що в умовах сильної конкуренції вимагає багато роботи.

Скільки грошей можна заробити на інтернет-магазині? Це залежить від вашої цілеспрямованості, оскільки ви можете не заробляти взагалі нічого, або мати дохід до декількох тисяч на місяць.

11. Заробіток в інтернеті на рекламі від Google AdSense

Google AdSense — ще один відомий спосіб заробітку в Інтернеті. Він полягає в тому, що ви надаєте місце на своєму веб-сайті для реклами від Google. Вона відображатиметься користувачам вашого сайту — у вигляді банерів або посилань, і ви зароблятимете гроші за те, що хтось натисне на них.

Однак заробіток від Google AdSense не є високим, оскільки він рідко перевищує кілька десятків доларів на місяць.

Як заробити в Інтернеті

12-й Ви Фрілансер

Інтернет — чудовий простір для отримання замовлень для фрілансерів. Маються на увазі люди, які виконують замовлення для різних одержувачів, найчастіше за допомогою комп’ютера та Інтернету. До них відносяться, наприклад, перекладачі, копірайтери, веб-дизайнери, графічні дизайнери та програмісти.

Як заробляти гроші в інтернеті як фрілансер? Тут, перш за все, слід створити гарне портфоліо і рекламувати свої послуги, а також активно шукати замовлення на фріланс-порталах.

Скільки заробляє фрілансер? Це залежить від сфери, в якій він спеціалізується. Однак багато фрілансерів можуть заробляти до 1 000 доларів на місяць а то й більше.

13. Інвестування в Інтернеті / e-maklering

Якщо у вас є заощадження, ви можете заробляти в Інтернеті, інвестуючи гроші на фондовому ринку. Для цього спочатку потрібно створити брокерський рахунок і поповнити його, а потім завантажити інвестиційний додаток для комп’ютера або смартфона. З його допомогою ви можете торгувати акціями компаній, деривативами або валютою.

Інвестування в Інтернеті є досить ризикованим і вимагає від вас попереднього набуття необхідних знань. Однак це може призвести до значних прибутків, як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, залежно від вашої стратегії.

Скільки можна заробити, інвестуючи в Інтернеті? Це залежить, серед іншого, від суми вкладених грошей, типів інвестиційних інструментів, навичок та іноді везіння. Деякі люди можуть заробити десятки тисяч за рік, в той час як інші, на жаль, втрачають всі свої гроші.

14. Співпраця з рецензентами

Співпраця з рецензентами — ідеальний спосіб заробляти гроші в Інтернеті для людей, які люблять читати і писати. Вона полягає в тому, що ви вступаєте в партнерство з видавництвом або книгарнею і публікуєте рецензії на книги, які вони просувають, у своєму блозі або в соціальних мережах. В обмін на таку форму просування видавництво пропонує або книги, або певну грошову винагороду.

Шанси налагодити таку співпрацю мають переважно люди, які дійсно добре пишуть і чий блог або канал у соціальних мережах є дуже популярним. Метою є просування книжок і, відповідно, охоплення якомога більшої аудиторії.

Скільки можна заробити на партнерстві з рецензентом? Якщо форма розрахунку не є бартером, ви можете отримати в середньому від 10 до 50 доларів за рецензію на професійному рівні.

15. Переписування книг в електронні книги

Переписування текстів в електронні книги — ще один спосіб заробітку в інтернеті, яким може займатися практично будь-хто. Для цього не потрібно ніякої кваліфікації, крім уміння користуватися текстовим редактором. Типи речей, які можна перетворити на електронні книги, включають

 • книги
 • дисертації
 • рукописи

Є також замовлення на так звані транскрибації, тобто розшифровку аудіотекстів та з відео.

Однак транскрибування текстів слід розглядати як додаткове заняття, оскільки розцінки на замовлення невисокі — близько 2 доларів за годину роботи або кілька центів за сторінку.

Яку роботу сьогодні можна виконувати віддалено?

Як бачите, заробляти гроші в Інтернеті сьогодні можна багатьма способами. Дійсно, з’являється все більше професій, які можна виконувати на 100% віддалено з дому. До них відносяться, зокрема:

 • блогер/інфлюенсер,
 • афілійований партнер
 • перекладач
 • редактор/журналіст
 • копірайтер
 • SEO-спеціаліст
 • UX-дизайнер
 • редактор відео та анімації
 • комп’ютерний графічний дизайнер
 • програміст
 • веб-дизайнер
 • тестувальник програмного забезпечення/додатків
 • бухгалтер
 • віртуальний асистент
 • репетитор
 • онлайн-продавець
 • онлайн-дієтолог
 • онлайн-консультант клієнтів.

Чого слід остерігатися, вирішивши заробляти в Інтернеті?

Вирішивши заробляти гроші в Інтернеті, остерігайтеся шахрайських пропозицій віддаленої роботи, які, на жаль, регулярно з’являються на різних порталах. Здебільшого їх легко розпізнати, оскільки вони анонімні та обіцяють швидкий заробіток без особливих зусиль.

Насправді ж це фішинг з метою виманювання персональних даних або навіть грошей, наприклад, через вимогу передоплати за доставку навчальних матеріалів. У кращому випадку використання таких пропозицій просто закінчується тим, що ви не отримаєте грошей за виконану роботу.

Тож пам’ятайте та ретельно обирайте своїх керівників та бізнес-партнерів. В ідеалі, це мають бути компанії, які ви можете перевірити і які мають позитивну репутацію у відповідній галузі.

І навпаки, не відповідайте на пропозиції:

 • які містять лише електронну адресу, на яку ви маєте надіслати своє резюме або анкету з особистими даними та посвідченням особи
 • вимагають сплати якогось внеску
 • передбачають співпрацю без укладення договору

Будьте уважні і при виборі партнерської програми. Хорошу партнерську програму можна розпізнати за тим, що за нею стоїть велика і відома компанія, а також за тим, що вона пропонує чіткі правила співпраці на договірній основі. Вона також повинна надавати підтримку в просуванні кампанії, надаючи безкоштовні навчальні матеріали та доступ до служби підтримки клієнтів.

Як заробити в ІнтернетіЯк почати заробляти гроші в Інтернеті?

Хочете дізнатися, як почати заробляти гроші в Інтернеті? Перш за все, добре подумайте про те, чим ви хочете займатися. Адже віддалена робота повинна не тільки приносити вам задовільний дохід, а й приносити задоволення. Можливо, варто почати з чогось простого, що не вимагає спеціальних знань, капіталу або ризику, наприклад, з партнерських програм.

Пам’ятайте також, що завжди варто витратити час на належну підготовку до певного виду діяльності. В Інтернеті ви знайдете безліч безкоштовних тренінгів та навчальних посібників, наприклад, з ведення інтернет-магазину або партнерського маркетингу. Скористайтеся цими матеріалами, а потім просто почніть і заробляйте гроші в Інтернеті як це роблять багато інших людей сьогодні.

Для доповнення цієї статті можливо для вас буде цікава ще: Пасивний дохід – чи можна заробляти, не працюючи? Ідеї для інвестицій і пасивного прибутку.