Електросамокат від команди Формули-1

Електросамокат зазвичай дуже корисна річ для повсякденних завдань – поїздок на роботу, для невеликих покупок і т.д. Але що робити, якщо команда Формули-1 почне випускати таку іграшку? Монстр буде створений за жахливо високою ціною.

Електросамокат від команди Red Bull Racing F1

RBS#01, як назвав Red Bull Racing свій перший офіційний електросамокат, — це задоволення не тільки для фанатів Формули-1, які неодмінно будуть спостерігати за останньою гонкою сезону 2022 року в ці вихідні, але і для тих, хто очікує обладнання найвищої якості і приголомшливих технічних характеристик.

У порівнянні з скутерами, представленими в травні цього року, RBS#01 не був ліцензований Red Bull Racing, але був повністю створений гоночною командою Формули-1.

Red Bull Racing RBS#01

Доступна ціна тільки для найбільшого шанувальника Red Bull Racing?

Скутер RBS#01 має дійсно привабливу специфікацію. Виробник в першу чергу спокушає каркасом, повністю виконаним з вуглецевого волокна, в який поміщені всі дроти.

Така 23-кілограмова конструкція дозволила використовувати в першу чергу велику так звану палубу, яка забезпечить комфортне положення ніг, а й акумулятор ємністю до 760 Вт/год в поєднанні з 750-ватним двигуном (крутний момент 80 Нм).

Red Bull Racing RBS#01

В результаті скутер від Red Bull Racing дозволить розігнатися до максимальної швидкості в 45 км / год (з обмеженням в електронному вигляді) і подолати 60 км на одному заряді.

Стійкість на дорозі забезпечать потужні напівслизькі шини, при цьому додаткову безпеку забезпечить вбудована в переднє і заднє освітлення потужна фара, яка встановлена на кришці колеса, вкрай схожою на ту, що використовується в автомобілі F1.

Всі ці технічні характеристики звучать чудово. Візуально Red Bull Racing також піднялася на привід і підготувала акуратний транспортний засіб. Однак ціна стримуюча — 6 000 доларів

Red Bull Racing RBS#01

Відмінна іграшка для багатих, а точніше хороша інвестиція в майбутнє?

Red Bull Racing повідомляє, що поставки не будуть здійснені до літа 2023 року. Відсутність будь-якої інформації щодо можливої ексклюзивності скутера #RBS01, що може означати, що виробник не планує обмежений тираж.

Red Bull Racing RBS#01

Тому складно в даному випадку говорити про якісь інвестиції на майбутнє. Red Bull Racing, знаючи про високі ціни в світі фан-гаджетів F1, хоче продати дійсно хороший скутер в контексті параметрів – за ціною, прийнятною тільки для найбільших уболівальників команди. Вони вже можуть оформляти замовлення на офіційному сайті.

Source