Фільм Супер Маріо Брос різко розкритикований колишнім актором Луїджі

Супер Маріо Брос є ще однією екранізацією пригод найвідомішого в світі сантехніка. Шоу дебютує на кіноекранах тільки в наступному році, але вже викликає суперечки серед шанувальників і людей, пов’язаних з Голлівудом.

Незабаром після виходу першого трейлера шанувальникам не сподобалося, як Кріс Пратт виступав у ролі Маріо. Актора звинуватили в тому, що він не застосував себе до надання персонажу потрібного голосу, що змусило його звучати як кожен персонаж, якого він грав досі.

Однак на цей раз фільм потрапив під удар Джона Легуізамо, який зіграв роль Луїджі у фільмі 1993 року «Супер Маріо Брос». Актор звинуватив творців нової адаптації в тому, що вони не включили меншість в акторський склад постановки (через Indiewire).

Я радий, що Супер Маріо Брос. перезавантажується. Але шкода, що зважилися тільки на білих акторів. Латиноамериканців в основному акторському складі немає. Новаторський кастинг для кольорових людей. Крім того, я єдина людина, яка знає, як змусити цей фільм працювати.

В інтерв’ю Indiewire актор згадує свою пригоду з фільмом 1993 року. Як він каже, Аннабель Янкель і Роккі Мортон дуже хотіли зняти його в ролі Луїджі.

Аннабель Янкель і Роккі Мортон дуже наполегливо боролися, щоб отримати мені одну з головних ролей, тому що я латиноамериканець, але студія не хотіла цього гарантувати. Вони дуже важко боролися, і це був прорив. Однак зараз вони йдуть назад, а непричетність кольорових акторів слабка.

Нагадаємо, що голос головного героя в Super Mario Bros. від Кріса Пратта. Крім нього, у фільмі глядачі зможуть почути, серед інших, Аню Тейлор-Джой, Джека Блека або Сета Рогена.

Source