Хеллбой знову підкорить кінотеатри? Хеллбой: Крива людина — новий ремейк Хеллбоя

Згідно з останніми, непідтвердженими даними, ведеться робота над новим фільмом Хеллбоя. Робоча назва проекту — «Хеллбой: Крива людина». У той час як перезавантаження Хеллбоя 2019 року була далека від того, що очікували шанувальники, ходять чутки про роботу над черговою екранізацією коміксу. Згідно з останніми повідомленнями порталу Discussing Film, Millennium Media вирішила ризикнути і знову перенести історію культового персонажа на великі екрани.
ремейк Хеллбой
Хеллбой: Золота армія, Гільєрмо дель Торо, Universal Pictures, 2008

Цікаво, що проект, як повідомляється, навіть отримав режисера. Це був Брайан Тейлор. Шанувальники можуть знати його з фільму «Адреналін» і середнього «Примарного гонщика 2».

Судячи з усього, робоча назва проекту — «Хеллбой: Крива людина». Це, в свою чергу, говорить про те, що вихідним матеріалом буде однойменний комікс. У Польщі він був випущений як Hellboy: Usurer.

З подальшої частини звіту дізнаємося, що зйомки фільму мають розпочатися у квітні цього року. Вони будуть реалізовані в Болгарії.

Історія «Хеллбой: Крива людина» розгортається в 1956 році. Головний герой натрапляє на Тома – людину, яка в молодості продала свою душу демону, відомому як лихвар. Хеллбой і його супутник об’єднують зусилля, щоб зіткнутися з ним в Аппалачі.

На момент написання статті дата виходу фільму невідома. Ми знаємо, що це не буде пов’язано з попередніми адаптаціями коміксу.

Наостанок нагадаємо, що останнім фільмом про пекельного хлопчика був Хеллбой з Девідом Харбором в головній ролі. На жаль, робота Ніла Маршалла не мала комерційного успіху. З бюджетом у 50 мільйонів доларів фільм зібрав лише 55 мільйонів доларів. Фільм також не сподобався критикам – на Rotten Tomatoes лише 17% відгуків позитивні.

Source