Хороша новина для шанувальників Людини-павука Попереду багато серій

Amazon Prime Video здивував всіх шанувальників Marvel інформацією про те, що починає роботу над кількома серіями, заснованими на коміксах про пригоди Людини-павука

За даними Variety, Amazon офіційно розпочав роботу над кількома різними серіалами в прямому ефірі про персонажів коміксів Marvel, за які sony досі відповідала.

В першу чергу платформа отримає спін-офф Людини-павука під назвою Silk: Spider Society, в якому на першій скрипці буде грати Сілк, або Сінді Мун. Героїня — американка корейського походження, створена Деном Слоттом і Умберто Рамосом, якого вкусив той же павук, що і Пітер Паркер. Серіал покликаний розповісти історію про те, як вона тікає з в’язниці і під час пошуків своєї зниклої сім’ї стає супергероїнею.

Режисером стане Анжела Канг, яка вже прославилася як шоураннер «Ходячих мерців». Постановкою займуться Філ Лорд і Крістофер Міллер, творці фільму «Людина-павук: У вірш-павук». Ці троє також будуть виконавчими продюсерами разом із колишнім босом Sony Емі Паскаль. Silk: Spider Society стане першим плодом багаторічної угоди Канга з Amazon.

Лорд і Міллер описали Канга так:

Анжела — це просо серед проса, і її перспектива та творчість — це те, що ми поважаємо та цінуємо надзвичайно. Це також чертовски смішно. Вона любить цих персонажів і їй пощастило мати можливість попрацювати з нею, щоб наблизити історію Сінді Мун до світу.

Президент телестудії Sony Pictures Кетрін Поуп додала:

Ми не можемо дочекатися, щоб втілити пригоди Сінді Мун у життя з творчою командою мрії Кріса, Філа, Анджели та Емі, а також нашими партнерами в Marvel та Amazon. Ми знаємо, що цей захоплюючий серіал з новими і раніше небаченими персонажами і історіями порадує глядачів, які вперше подивляться його на MGM+, а потім і по всьому світу завдяки Prime Video.

Серіал дебютує в США на mgm+, а в інших країнах він буде доступний на Amazon Prime Video. В даний час дата виходу Silk і тематика іншої серії не відомі.

Source