Леді Гага в картині «Джокер: Фолі а Де» який є продовженням Джокера 2019

Леді Гага в картині «Джокер: Фолі а Де»
Будинок Гуччі
З грудня минулого року ведуться зйомки фільму «Джокер: Фолі а Де», який є продовженням номінованого на «Оскар» Джокера з 2019 року. У постановці ми знову побачимо Хоакіна Фенікса в головній ролі, а також Леді Гагу, відому з «Дому Гуччі» і «Зірка народилася», в ролі Харлі Квінн.Тепер з люб’язного дозволу режисера ми вперше можемо побачити, як актриса представляє себе в цій культовій ролі, яку раніше тричі грала Марго Роббі.Робота над другою частиною Джокера — «Джокер: Фолі а Де» триває. У зв’язку з цим Тодд Філліпс поділився новим фото зі знімального майданчика, де ми вперше можемо побачити Леді Гагу в ролі Харлі Квінн. Саме ця роль є візитною карткою актриси Марго Роббі.Тодд Філліпс, режисер двох постановок Джокера, поділився новим фото зі знімального майданчика в День святого Валентина. На кадрі ми можемо побачити Джокера і Харлі Квінн, які з почуттям дивляться один на одного.

Джокер: Фолі а Де
Джокер і Харлі Квінн, які з почуттям дивляться один на одного

Кастинг актриси в ролі Харлі Квінн викликав розгубленість і цікавість в соціальних мережах. Були питання про те, як зірка буде коштувати і чи буде це вирішувати завдання. Нагадаємо, що Марго Роббі користується великою симпатією шанувальників цього персонажа і критиків, яку ми могли побачити і в «Загоні самогубців», «Загоні самогубців: Загоні самогубців», і в «Птахах ночі» (і фантастичної емансипації якогось Харлі Квінна).

З цієї причини Гага зіткнеться з справжнім викликом, щоб змусити глядачів закохатися в неї, і, ймовірно, спробує обіграти популярність і талант персонажа, представленого колегою з індустрії.

У актриси можуть бути непогані шанси на це, адже «Джокер: Фолі а Де» — це показати помічника і коханця головного героя зовсім з іншого боку. Саме продовження також буде відрізнятися від попередньої частини, адже на цей раз передбачається мюзикл.

Крім того, крім вищезгаданих двох, на екрані ми побачимо Брендана Грессона, Кетрін Кінер і Джейкоба Лофланда.

Прем’єра фільму анонсована на 4 жовтня 2024 року.

Вам може бути цікаво:  Найкращий мафіозний фільм або як неіснуючий фільм Мартіна Скорсезе підкорює інтернет.