Здоров’я Брюса Вілліса погіршилося через фротемопоральну деменцію

Здоров'я Брюса Вілліса погіршилося через фротемопоральну деменцію.
Здоров’я Брюса Вілліса погіршилося через фротемопоральну деменцію.
Здоров’я Брюса Вілліса погіршилося через фротемопоральну деменцію. Симптомами цього захворювання є зміни в поведінці, труднощі в спілкуванні, проблеми з контролем емоцій і рухової недостатності.
У минулому році ЗМІ по всьому світу поширили новину про те, що легенда кінематографа Брюс Вілліс закінчує акторську кар’єру. Причиною рішення стала діагностована у зірки афазія — розлад мови, викликаний пошкодженням мозку, що впливає на здатність спілкуватися (включаючи говоріння і розуміння мови).
Тепер сім’я Вілліса оприлюднила ще одну заяву, в якій надала інформацію про погіршення здоров’я актора. Виявляється, художник-пенсіонер страждає однією з різновидів деменції.

Оскільки діагноз афазії був оголошений навесні 2022 року, здоров’я Брюса погіршилося, і тепер ми маємо більш конкретний діагноз – фротемопоральна деменція (відома як FTD). Проблеми зі спілкуванням — це лише один із симптомів хвороби Брюса.

Хоча це боляче, ми відчуваємо полегшення від того, що у нас є конкретний діагноз», — йдеться в заяві сім’ї актора через Variety. У подальшій частині повідомлення родичі Вілліса висловили сподівання, що повідомлення зацікавить ЗМІ, і це призведе до підвищення обізнаності про – все ще невиліковну – хворобу.

Брюс завжди вірив у використання свого голосу глобально, щоб допомогти іншим та підвищити обізнаність про важливі питання. Він робив це як публічно, так і приватно. Ми знаємо серцем, що якби він міг говорити, він хотів би, щоб ми привернули увагу світу і показали зв’язок з тими, хто бореться з цією хворобою, і показали, як вона впливає на людину та її сім’ї.

Source