Як користуватися Midjourney і як створювати красиві зображення за допомогою штучного інтелекту?

Як користуватися Midjourney
Як користуватися Midjourney і як створювати красиві зображення за допомогою штучного інтелекту?

Ви не чули і не знаєте про сервіс на основі ШІ і не знаете як користуватися Midjourney, а вам потрібна красива графіка для вашого веб-сайту чи соціальних мереж? Не маєте бюджету для професійних графічних дизайнерів? А може, робота за вашим графіком вам не подобається і ви шукаєте альтернативи? На рубежі 2022 – 2023 років світ побачив інструмент штучного інтелекту AI, який дозволяє генерувати красиву графіку в кілька кліків.

Є багато інструментів, які автоматично генерують графіку для нас, але один виділяється серед всіх інших і є таким же для графічного світу, як ChatGPT був для текстового світу досі. Однак в будь-який момент ChatGPT також зможе генерувати графічні дизайни. Ця стаття є покроковим посібником, де ми дізнаємося, як користуватися Midjourney для того щоб створювати красиві зображення за допомогою штучного інтелекту.

Що таке Midjourney AI?

Midjourney — це програмне забезпечення для створення графіки за допомогою штучного інтелекту. За кілька секунд ми можемо створити красиву графіку або графічний дизайн всього веб-сайту. Засіб все ще знаходиться на дуже ранній стадії, але ефекти вже вражають.

За кілька кліків ми можемо створити графіку, генерувати неіснуючих персонажів на графіці, створити гарний фон і готові проекти для обміну в соціальних мережах, блогах компанії або використовувати набір графіки, з якої згодом інший інструмент AI згенерує з неї відео.

Як користуватися Midjourney AI?

Де та як почати створення зображень штучним інтелектом?

Щоб дізнатися як користуватися Midjourney, нам доведеться подружитися з додатком Discord, оскільки на даному етапі проекту Midjourney не має власного інтерфейсу на сайті, і все робиться з сервера Discord, тобто програми для побудови спільнот та спілкування між користувачами.

Discord абсолютно безкоштовний, і ми можемо створити там обліковий запис за кілька хвилин. В цій статті ми не будемо створювати інструкцію, як налаштувати профіль на діскорді, тому що це не тема сьогоднішньої статті, і вона дуже інтуїтивно зрозуміла, та й в інтернеті можна легко знайти інструкцію якщо комусь це потрібно. Давайте відразу перейдемо до того, як використовувати midjourney крок за кроком на практиці.

Перейдіть на сайт midjourney:  www.midjourney.com (це офіційний сайт проекту).

сайт midjourney спеціальне посилання запрошення щоб приєднатися до бета-версії
Cайт midjourney. Cпеціальне посилання запрошення щоб приєднатися до бета-версії

Потім натисніть спеціальне посилання запрошення щоб приєднатися до бета-версії. З’явиться спливаюче вікно, яке перенаправить вас на Discord. Discord можна встановити як зовнішній додаток на нашому комп’ютері, або ж запустити його у браузері. Вам потрібно приєднатися до офіційного каналу Midjourney і вибрати відповідний канал, в якому ви зможете вводити так звані підказки (команди), після чого автоматично буде згенерований набір з 4 зображень на вибір.

Як отримати доступ до Midjourney

Завантажте Discord і запустіть додаток, або відкрийте веб-версію сервісу у своєму браузері. Увійдіть, або створіть обліковий запис, якщо ви ніколи раніше не використовували Discord (потрібна адреса електронної пошти та номер телефону). Після входу в систему увійдіть на сервер з Midjourney, використовуючи спеціальне посилання для запрошення яке було згадане в попередньму параграфі, і знаходиться на офіційному сайті.

Після переходу за посиланням ви потрапите в публічний чат, де щохвилини з’являються десятки робіт Midjourney відповідно до запитів користувачів. Тут також відображатимуться ваші фотографії. Ви також можете переглянути їх в окремому вікні. Для цього натисніть на кнопку «Пошта» в правому верхньому кутку інтерфейсу і виберіть пункт «Згадки».Як користуватися Midjourney отримати доступ

Згенеровані користувачем зображення відображаються в загальному чаті.  Midjourney також можна додати на ваш сервер, де не буде сторонніх людей. Для цього потрібно натиснути на бота в списку користувачів праворуч і вибрати пункт «Додати на сервер».

Midjourney отримати доступ

Місце використання ШІ жодним чином не впливає на його роботу, тому можна обмежитися публічним сервером.

Як налаштувати Midjourney

На Discord-і є канали Newcomer Rooms з чатами для новачків. Саме тут створюються картинки. Виберіть чат з будь-яким номером, натисніть на нього і напишіть команду /налаштування. Далі йде вхід.

Як налаштувати Midjourney
Як налаштувати Midjourney

У наборі параметрів, що з’явився виберіть ті, які виділені на скріншоті вище:

 • Версія двигуна. Натисніть на останній, MJ 4, — чим новіше, тим краще. MJ Test — це два експериментальних зображення замість чотирьох, MJ Test Photo — движок з ухилом в бік фотореалізму.
 • Якість зображення. Щоб менше чекати, виберіть пункт Базова якість.
 • Рівень відхилення. Встановлюємо середній, Style med, щоб нейронна мережа не «перефантазувала». Результати з високими та дуже високими можуть бути чимось занадто далеким від запиту.
 • Алгоритм збільшення зображення. Вибирайте Regular upscale — standard. Light upscale збільшує роздільну здатність картинки, але додає менше деталей, а Beta дозволяє отримати розмір в два рази більше Regular, але він нестабільний.
 • Режим доступу. Ми ставимо публічний режим, публічний, оскільки приватний, приватний режим, є платним.
 • Режим обробки. Тут теж безкоштовно доступний тільки один варіант: Швидкий режим — миттєвий, з лічильником поколінь. А режим Relax, без лічильника, платний.
 • Режим реміксу. Він дозволить комбінувати картинки і працювати з готовим зображенням — знадобиться трохи пізніше.

Далі набираємо команду /imagine, натискаємо enter, пишемо будь-яке слово в промт-значенні і підтверджуємо відправку.

Як користуватися Midjourney

З’явиться повідомлення з умовами користування послугою — натисніть на зелену кнопку Accept ToS.

Як користуватися Midjourney

На цьому всі приготування завершені. Тепер ви можете експериментувати з тією ж командою /imagine, яка автоматично завершується значенням promt. Тут досить набрати необхідні значення для генерації.

Як згенерувати зображення в Midjourney за описом

Це найпростіший сценарій, коли ви вводите слова, за допомогою яких створюється зображення. Використовуйте англійську мову. Генерація здійснюється в режимі реального часу і займає пару хвилин — прямо в чаті буде створено чотири варіанти. Ось, наприклад, результат для /imagine prompt life hacker red fox.

як створювати красиві зображення

Отримані чотири варіанти ще не остаточні. Під ними будуть розташовані кнопки U і V. U дозволяє збільшити розмір обраного знімка. V — створення додаткових версій для однієї з чотирьох картинок. Кнопка зі стрілками це перезавантаженння (пам’ятайте про ліміт в 25 спроб).

Після вибору зображення для збільшення (наприклад, натисканням U1), воно з’явиться в чаті. Під картинкою будуть наступні кнопки:

 • Make Variations — ще чотири нових зображення, схожих на те, яке ви збільшили і детально розглянули.
 • Light / Beta Upscale Redo – варіації збільшення розміру (з меншою деталізацією або з більшою роздільною здатністю).
 • Web — відкриває посилання на зображення на сайті галереї Midjourney, де будуть накопичені всі ваші покоління.

як створювати красиві зображення

Параметри генерації (слова) можна розділяти комами. Чим їх більше, тим складніше нейронній мережі буде потрапити в ваш запит, але іноді навіть п’ять-шість значень можна врахувати і об’єднати. Нижче наведені приклади ультрареалістичного, неону, демона, mortal kombat, японського стилю та реалістичного 3D кінця світу.

як створювати красиві зображення

Бот Midjourney досить всеїдний, тому ви можете експериментувати з різними характеристиками предметів і об’єктів, доповнюючи свої запити більш точними параметрами генерації.

Як користуватися кнопками U і V в Midjouney?

Кнопки U1, U2, U3, U4 призначені для збільшення зображення. Тому, якщо нам подобається те чи інше зображення, ми вибираємо, яке з них хочемо збільшити. Кожного разу Midjourney генерує нам 4 зображення та кнопки, які знаходяться під ними, символізують, яку графіку ми повинні збільшити.

V1, V2, V3, V4 — варіанти заданого зображення. Якщо нам подобається одне із зображень, ми можемо вибрати варіант, який відповідає зображенню, і ШІ створить 4 подібні графіки до тієї, яку ми вибрали.

Скільки коштує Midjourney?

Midjourney має безкоштовну та платну версію. У безкоштовній версії ми можемо згенерувати 25 зображень. Якщо ми все-таки хочемо створити приголомшливу графіку, нам доведеться купити платну версію.

Ціна за користування Midjourney:

 • Безкоштовно (безкоштовно, обмежено 25 зображеннями – чудово для початку, щоб побачити та ознайомитися з можливостями Midjourney)
 • Базовий ($10 доларів США на місяць: максимум 200 зображень/місяць)
 • Стандартний ($30 на місяць: без обмежень, ми можемо створити будь-яку кількість графіки та ілюстрацій)
 • Pro ($60 на місяць: ті ж можливості, що і стандартний пакет, але більше свободи для швидкого створення графіки)

Умови та положення Midjourney:

Умови та положення чітко визначають, що ми володіємо всіма зображеннями, створеними штучним інтелектом. На практиці всі ресурси, які генеруватиме Midjourney, належать нам. Однак з цього правила є винятки. Ми не володіємо авторськими правами на згенеровану графіку, коли використовуємо безкоштовний план.

як створювати красиві зображення за допомогою штучного інтелекту_ШІ

Підсумок що до того як користуватися Midjourney

Штучний інтелект може створювати дивовижні речі. Наразі ми знаходимося на етапі, коли те, що створює штучний інтелект, має бути оброблено пізніше та додано на веб-сайт або соціальну мережу. Однак в майбутньому будуть створені 100% готові додатки, де в 2 кліка буде генеруватися цілий сайт з реалізованим графічним шаблоном.

Настають дуже цікаві часи. Всі програми штучного інтелекту замінять людей і скоротять робочий час. Головне, дотримуватися цієї технології і вивчити її, щоб не випасти з обороту оновлень. Ті, хто буде стежити за трендами, інструментами і вміло ними користуватися, виграють на всіх змінах, які чекають нас в найближчі роки.